کارخانه دانش بانیان آدونیس برای تولید دستگاه های بانکداری الکترونیک افتتاح شد


کارخانه آدونیس برای تولید داخلی انواع دستگاه های خودپرداز، سلف سرویس (CRS)، کیوسک های بانکی و دستگاه های چهار کاره (شامل بارکد، اثر انگشت، تراشه خوان و تشخیص امواج رادیویی) در سپتامبر ۱۴۰۱ برای رفع نیازهای داخلی راه اندازی شد. تمرکز بر صادرات

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این شرکت در سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه خدمات سخت افزاری، راهکارهای نرم افزاری و رفع نیازهای روزافزون نظام بانکی کشور از طریق مشارکت سه بانک سامان، پاسارگاد و ملت آغاز به کار کرد. ترتیب ورود به حوزه سهامداری شرکت). شرکت توسعه خدمات الکترونیک آدونیس در آذرماه ۱۳۹۶ درخواست دریافت زمین ساخت کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی پیام را داد و دو سال پس از تحویل زمین مورد نیاز به شرکت، کارخانه در شهرور شهر ۱۴۰۱ در پیام تاسیس شد. منطقه ویژه اقتصادی با حضور عیسی زریبور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجتبی عبدالله استاندار البرز، محمدعلی کوجانی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت و آقای محمدرضا اسکندری به عنوان قائم مقام و سرپرست عضو هیئت مدیره شرکت افتتاح شد.

مدیرعامل آدونیس در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این کارخانه برای تولید داخلی انواع دستگاه های خودپرداز، سلف سرویس (CRS)، کیوسک بانکی و دستگاه های چهار طرفه (شامل بارکد خوان، اثر انگشت و تراشه خوان) می باشد. و شناخت راه اندازی امواج رادیویی) برای رفع نیازهای داخلی و علاقه مندی به صادرات انجام شده است و افزود: این شرکت در زمینه تامین محصولات سخت افزاری از جمله دستگاه های خودپرداز با حمایت سه برند مطرح و شناخته شده در کشور خود را دریافت می کند. ، یعنی دستگاه های خودپرداز Wincor-Nixdorf و Eastcom (کاملاً مطابق با دستگاه های خودپرداز Wincor، NCR، دستگاه های باجه خودکار (CRS)، کیوسک های بانکی (خودپردازهای بدون پول نقد) و راه حل های نرم افزاری، از جمله نرم افزار پایانه های بانکی خودکار، نرم افزار مدیریت شبکه تجهیزات بانکی خودکار و تجهیزات جانبی صنعت نرم افزار و همچنین نرم افزار مانیتورینگ .

جوجانی تصریح کرد: آدونیس با پشتیبانی حدود ۱۴ هزار دستگاه خودپرداز و کیوسک به بانک ها و مؤسسات مالی خدمات و محصولات ارائه می کند و ۲۲ درصد از سهم بازار پشتیبانی را در اختیار دارد. به گفته وی، از جمله مهم ترین خدمات آدونیس به مشتریان، خدماتی چون نگهداری و تعمیر سخت افزار، تولید و پشتیبانی نرم افزار، خدمات تولید، خدمات مهندسی، حمل و نقل، حمل و نصب تجهیزات، آماده سازی محل نصب تجهیزات است. بازسازی و بهبود تجهیزات. وی با اشاره به اینکه سلف سرویس (CRS) به عنوان یکی از محصولات این شرکت قابلیت واریز و برداشت از حساب را به صورت همزمان دارد، گفت: این دستگاه قابلیت دریافت مجموعه ای از قبض های مشترک در انواع مختلف را دارد. به شکل مشترک از مشتری همچنین اشاره شد: یکی دیگر از محصولات آدونیس با نام بانک کیوسک که قابلیت ارائه خدمات متعدد از جمله انتقال وجه، پرداخت قبوض، تغییر و دریافت رمز عبور، ایجاد اپلیکیشن ارزش افزوده، ارائه کلیه خدمات شتابی و سایر عملیات بانکی را دارد. انتخاب مناسبی برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک است.

جوجانی طراحی، ساخت و راه اندازی واحد احراز هویت ۴ در ۱ در بانک سامان و رونمایی از سامانه جامع مدیریت پایانه های بانکی (نسخه بازطراحی شده برای مانیتورینگ) را از جمله دستاوردهای اخیر شرکت آدونیس برشمرد. بانک‌های پاسارگاد: سامانه جامع مدیریت پایانه‌های بانکی یک سامانه مرکزی متشکل از ۴ زیر سیستم اطلاعات پایه، نظارت، مدیریت مجلات الکترونیکی و مدیریت ارسال سفارش است. هر یک از این زیرسیستم ها می توانند به طور جداگانه به عنوان یک سیستم استفاده شوند. وی ادامه داد: جامع بودن این سامانه امکان رصد وضعیت جایگاه های بانک ها از طریق اینترنت از نظر ظرفیت خدمات رسانی به مشتریان، اختلالات احتمالی و تولید گزارش های مربوط به عملکرد جایگاه ها و نظارت شبانه روزی بر آنها را فراهم می کند. ، هفت روز هفته.

این سامانه وظیفه برقراری ارتباط دو طرفه برای نمایش آخرین وضعیت ایستگاه ها و به طور کلی واحدها، نمایش جزئیات گرافیکی و متنی، ثبت رویدادهای مالی، تنظیمات مورد نیاز، گزارش های لازم، توجه به ایستگاه ها و تشخیص عیوب را دارد. در کوتاه ترین زمان، علاوه بر وظیفه اعلام خطاها، مسئولیت افزایش کیفیت خدمات مالی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را نیز بر عهده دارد. رفاه کارگران و تهیه نرم افزار کاربردی آنها و به روز رسانی نرم افزار CRS از نسخه قدیم به نسخه جدید یکی از فعالیت های شرکت در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ بوده است. به سیستم جدید و اخذ گواهینامه سازگاری محصولات بانکی شرکت با برنامه بانک کارآفرین نیز برنامه دیگری است. اقدامات شرکت در سال ۱۴۰۱ ه.

منبع: اقتصاد جهانی

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!