کارت و رسید خدمات حکمت و قطعات اصلی پایگاه تحلیلی خبر آنلاین


خدمات ویژه گروه صنعتی ایران خودرو برای نیروهای مسلح

با تفاهم صورت گرفته بین «وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و «شرکت تامین ایران خودرو»، از این پس دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات امداد خودروی امداد خودرو ایران استفاده کنند. علاوه بر فروشگاه های طرف قرارداد.

ایکوپرس – مدیرعامل امداد خودرو ایران از فصل جدیدی از همکاری مشترک سازمان پشتیبانی نیروهای مسلح و امداد خودرو ایران برای دریافت خدمات اعتباری برای کارکنان این دو سازمان از طریق «حکمت کارت» خبر داد.
به گزارش سایت خبرآنلاین به نقل از امداد خودرو برای ارتباطات ایران، مهندس عباس میرحسینی از این همکاری مشترک خبر داد و افزود: هدف امداد خودرو ایران ارائه خدمات خودرو در سراسر کشور است و دارندگان کارت حکمت می توانند بدون نگرانی از نقص فنی و وضعیت پارک خودروها چه ساعتی از خدمات استاندارد خودروی امداد خودرو ایران شبانه روز استفاده می کنند.
وی با اشاره به توانایی دو موسسه در ارائه خدمات اقساطی به مشتریان و امکان خرید نسیه خدمات و قطعات اورجینال خودرو با تخفیف و تسهیلات ویژه، گفت: با تفاهم صورت گرفته امیدواریم با هم افزایی دو گروه ما قادر به پرداخت هزینه خدمات ارائه شده و پرداخت خواهیم بود.برای مدت زمان این هزینه ها بیایید شرایط ویژه دارندگان کارت حکمت را ببینیم که باعث رضایت بیشتر این عزیزان از خدمات دریافتی می شود.
دارندگان کارت حکمت می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از تمامی فروشگاه های طرف قرارداد از جمله فروشگاه اتکا خریداری کنند.
این کارت مخصوص کارکنان و بازنشستگان لشکری، انتظامی و لشکری ​​است و اخیراً در اختیار کارکنان فوریت های پزشکی ایران قرار گرفته است که به راحتی می توانند از امکانات فوریت های پزشکی، فروشگاه ها و فروشگاه ها استفاده کنند. و سایر خدمات اجتماعی وزارتی و گردشگری ارائه شده در این طرح.
دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰، وب سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن های ایساکو و بسپر تماس بگیرند تا خدمات خودروی خود را دریافت کنند.