کارآفرینی که در صدر شفافیت مالی ایستاده است


به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ بانک پیشگام پس از بررسی صورت های مالی بانک در سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۰ توانست بالاترین رتبه را برای گزارش کیفیت مالی با عنوان «گزارش حسابرسی قابل قبول» از بازرسان و ناظران قانونی خود کسب کند.

این دومین بار است که بانک کاربیهان در ۲۳ سال فعالیت خود توانسته است با پیگیری و ارتقای شفافیت و اصلاحات فنی و تخصصی صورت های مالی به این عنوان ارزشمند که نشان دهنده شفافیت اطلاعات صورت های مالی بانک است، دست یابد. .

با توجه به اینکه شرکت های تابعه بانک کارآفرین در سال های گذشته چندین بار این عنوان را به خود اختصاص داده اند، مجامع سالانه کلیه شرکت های تابعه بانک کارآفرین اعم از کارگزاری، لیزینگ، سرمایه گذاری، بورس، بیمه، هلدینگ فناوری نگاه و همچنین در آخرین دوره برگزار شد. سال فردا و دو پسرم گستر به صورت منظم و با توجه به گزارش حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی، تمامی این شرکت ها گزارش حسابرسی قابل قبولی دریافت کردند.

لازم به ذکر است که بانک کارآفرین در طول دو دهه فعالیت خود همواره به عنوان بانکی معتبر و شفاف نزد سهامداران و کارکنان خود شناخته شده است و این افتخار دیگری است که نشان می دهد این بانک بر هدف اصلی خود یعنی شفافیت استوار است. و پاسخگویی… برای ادامه راه.