چگونه وام سهام دریافت می کنید؟


سهامداران می توانند در مقابل امنیت این سهام وام دریافت کنند. شرایط اخذ وام و بازپرداخت آن با سهام عدالت چیست؟

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سامانه ستاره چند روز پیش رونمایی شد و از طریق این سامانه، دارندگان سهام و سهام می توانند با الصاق سهام خود وام دریافت کنند.

پیش از آن بانک های ملی و شرکت های کارت اعتباری سهام هفت میلیون به سهامداران پرداخت کرده بودند.

پس از آن، محسن خدبخش، یکی از اعضای هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار فارس در گفت و گو با خبرگزاری فارس، درباره تعداد سهامداران عدالت که از این سهام به عنوان وثیقه برای دریافت وام استفاده کرده اند، صحبت کرد. بر اساس گزارش ارائه شده از سوی شبکه بانکی، معوقات و معوقات این وام ها صفر است. یعنی در وام های کوچک با نکول مواجه نیستیم.

وی با اشاره به اجرای تعهدنامه الکترونیکی سهام گفت: این موضوع می تواند در رونق کسب و کار مردم موثر باشد و حتی در سیستم قضایی نیز با هماهنگی بورس و سازمان بازار مالی، سامانه راستی آزمایی سهام می تواند قابل اجرا باشد. استفاده شده. .

چگونه سهام عدالت تبدیل به ضمانت وام می شود؟

سامیه محمدی مدیر پروژه کارت اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی در زمینه اخذ وام یا کارت اعتباری از طریق سهام عدالت گفت: متقاضیان دریافت کارت اعتباری می توانند به سامانه جامع اطلاعات مشتریان بازار پول مراجعه کنند. (سجام) با ثبت نام در این سامانه هویت خود را تایید کرده و پس از انجام مراحل ثبت نام سجام با مراجعه به برنامه بانک ملی ایران و ثبت درخواست راستی آزمایی خود.

شرط بازپرداخت وام چیست؟

اگر سهامداران عدالت می توانستند ظرف یک ماه مبلغ را به بانک برگردانند، آن مبلغ بل کرز خواهد بود. اما اگر یک ماه گذشته باشد و نتوانند وام را بازپرداخت کنند، این اعتبار به تسهیلات سه ساله تبدیل می شود. نرخ سود کارت های اعتباری ۱۸ درصد است، اما اگر مشمولان تا پایان ماه اول مبلغ کارت را پرداخت کنند، سودی به آنها تعلق نمی گیرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!