چگونه می توان مدت زمان سوار شدن مشتری تغذیه آنلاین را بیش از 60 درصد کاهش داد


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده می کند. با استفاده از فرم ها و ارزیابی های تغذیه آنلاین ، کل فرآیند دریافت من در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک ماوس بر روی یک دکمه. واقعاً بدست نمی آید خیلی راحت تر از این

عکس جسیکا پکوش

جسیکا پش

 • متخصص تغذیه آشپزی معتبر و مشاور تغذیه جامع ified
 • به زنان حرفه ای که از مشکلات روده ای از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسراتیو رنج می برند ، بیاموزید که چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را بدست آورند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده می کند. با استفاده از فرم ها و ارزیابی تغذیه آنلاین ، کل فرآیند دریافت من در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک ماوس بر روی یک دکمه. واقعاً به دست نمی آید خیلی راحت تر از این

چالش: خودکارسازی فرآیند جذب مشتری برای کاهش وظایف اداری

هنگامی که جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه جامع ، تجارت آنلاین خود را در زمینه غذا آغاز کرد ، مصمم بود که فرآیند سوار شدن و مصرف ساده ای را ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن این امر آسان تر از انجام آن است. هنگامی که برنامه تغذیه او به پایان رسید ، متوجه شد که فرآیندی که در طول برنامه خود استفاده می کرد به سادگی آن را قطع نمی کرد.

در حالی که او شروع به استفاده از فرم های ضبط کاغذ کرد ، متوجه شد که این فرایند برای خود و مشتریانش بسیار زمان بر است-ناگفته نماند که فرم ها اغلب به عنوان خوانده نشده یا رمزگشایی مشکل بازگردانده می شوند.

“رفت و برگشت بین چاپ ، اسکن و پر کردن بسیار سخت تر از آنچه بود باید انجام شود ، به علاوه زمان انتظار برای بازگرداندن فرم ها بیش از زمان لازم افزایش می یابد.”

اما دیجیتال رفتن آسان نبود.

“اغلب ، ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از بین می رود. من فقط این را به عنوان یک مشکل احتمالی نه تنها برای خودم ، بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و سرخوردگی برای مشتریان در نظر گرفتم.

او می خواست کل فرآیند را برای خود و مشتریانش تا حد ممکن ساده و آسان کند و در عین حال کارهای اداری را به حداقل برساند.

“من همیشه چرخهایم را با چندین فرایند می چرخاندم. این کار مرا از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم.

راه حل: مرکز تغذیه جامع یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او متعهد به صرفه جویی در وقت و ایجاد یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود بود. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از بستر مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های او را دنبال خواهد کرد.

“من فقط یک ابزار کاربرپسند می خواستم که به راحتی و به آسانی دنبال شود ، هم برای خودم و هم برای مشتریانی که از هر گونه سوال یا راهنمایی اجتناب می کنند.”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ مرکز تغذیه جامع یک پلت فرم دیجیتالی برای استادان تغذیه جامع است. این پلت فرم آنلاین شامل بسیاری از ابزارها ، رتبه بندی ها و فرم های اساسی است که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلت فرم عالی شامل فرم ها و رتبه بندی های زیر است:

 • فرم دریافت مشتری
 • فرم سابقه پزشکی
 • توافق رضایت آگاهانه
 • مجله غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم بدن
 • ارزیابی بدن-ذهن-ذهن
 • ارزیابی کمبود مواد مغذی
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز بازار هفتگی
 • دستور العمل ساز
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده شهادت

همه فرم ها و پرسشنامه ها برای تلفن همراه مناسب هستند و تعدادی دستگاه از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

“کل پلت فرم ساده ، کاربر پسند و مقرون به صرفه است ، به علاوه پشتیبانی از خدمات مشتری عالی است.”

نتیجه: زمان سوار شدن مشتری بیش از 60 reduced کاهش می یابد


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، زمان سوار شدن به جسیکا را 60 درصد کاهش داده است!

این امر از زمان آنها برای بازاریابی ، ایجاد محتوا ، وبینارهای میزبان و سایر فعالیتهای درآمدزا که یک کسب و کار به مرور زمان نیاز به رشد دارد ، استفاده کرده است.

“من همچنین می توانم از {” type “:” Block “،” srcClientIds “استفاده کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “” SrcRootClientId “:” “} مارک تجاری ، لوگو و امضای ایمیل من ساده است و باعث می شود فرم ها برای کسب و کار من حرفه ای و نماینده به نظر برسند. “

وقتی از مرکز تغذیه جامع استفاده می کنید ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً گرد است که در آن همه ابزارهای مورد نیاز برای تمرین شما در یک مکان یافت می شود. شما احساس حرفه ای تری می کنید و گویی در پشت صحنه با هم بازی می کنید. من نمی توانم خوشحال تر باشم.”

آیا برای به دست آوردن مزیت حرفه ای و ساده سازی تجارت غذا آماده هستید؟

ثبت نام کن به مدت 15 روز بدون خطر و تمرینات تغذیه ای خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

مستقیماً به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید