چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی به تنهایی کار نمی کنند) – آه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات لکه دار قرمز ، خشک و اغلب خارش دار تشخیص داده می شود. روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید درمان شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راهی که فرزند شما می تواند علائم را به طور کامل درمان کند این است که علت اصلی این مشکل را برطرف کند.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل به بیرون است.

رویکرد دوگانه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما باید به 2 جزء کلیدی توجه داشته باشد.

خارجی: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب هایی که روی پوست زندگی می کنند) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین چیزی است که والدین به دنبال آن هستند و اگر بتوانند به تسکین علائم کمک کنند ، علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی تنها زمانی م effectiveثر هستند که بهبود داخلی شروع شده باشد.

1. ابتدا ، اجازه دهید کرم های موضعی را بپوشانیم

طیف گسترده ای از توصیه ها برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد به نظر برسد. اگر به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید با انتخاب خود دیوانه نشوید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م moreثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را به اندازه کافی برای اگزما توصیه کنم. این یک سد محافظتی ایجاد کرده و رطوبت را در پوست به دام می اندازد. هر مشتری که من آن را توصیه کرده ام ، آن را کرم شگفت انگیز نامیده است. حتی اگر هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید یک درمان نباشد ، لانولین می تواند پشتیبانی موضعی فوق العاده ای را ارائه دهد که به حداقل رساندن ناراحتی در حین کار برای درمان داخلی اگزمای کودک کمک می کند.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، برهنه و رنگارنگ است. اجازه ندهید بافت مانع استفاده آزادانه از آن شود. توصیه می کنم صبح ها ، قبل از خواب و بعد از حمام کردن یا شنا کردن از آن استفاده کنید.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • مانوکا هونگ

همه اینها گزینه های عالی با مزایای خاص خود هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از افراد معمولاً از ترکیبی سود می برند.

همچنین می توان آنها را بلافاصله بعد از حمام یا شنا برای بازگرداندن رطوبت به پوست استفاده کرد. حمام کردن غالباً اگزما را مبالغه آمیز می کند زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را روی تکه های اگزما قرار دهید تا از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی محافظت کند ، که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود.

ترکیب فوق العاده فوق العاده موفق ما

پسرم حساسیت غذایی را ایجاد کرد که منجر به اگزما شد و ما توانستیم لکه های او را تنها در دو ماه با درمان داخلی و خارجی به طور کامل درمان کنیم.

ما با 1 قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک که بعد از حمام استفاده شد ، موفقیتی باورنکردنی داشتیم. منتظر بمانید تا روغن کمی خشک شود (5-10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت را به پوست ببندد.

مارکی که توصیه می کنم: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

استفاده از کرم های موضعی

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست باید حمایت و تغذیه شود. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر کرم های موضعی این است که مواد محافظتی که حاوی آنها هستند ، باکتری های مفید را از بین می برند ، حتی در آن کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

ژل نفتی ، وازلین ، Aquaphor (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی فرزند شما مضر است. مهمتر از همه ، این می تواند کلاژن را تجزیه کند ، برعکس آنچه که افراد مبتلا به اگزما برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

کرم استروئید ، کرم هیدروکورتیزون

پیدا کردن مراقبت از پوست ایمن است

2. نحوه بهبود داخلی

حقیقت این است که داشتن بسیاری از محصولات موضعی مختلف احتمالاً به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کند. هیچ چیز بیشتر از همه جانبه از درون به کودک شما در درمان اگزما کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید