چگونه مطالعات موردی می تواند تجارت مربیگری سلامت شما را توسعه دهد


خط پایین – فروش می کند به همین دلیل است که مطالعات موردی باید یک ابزار غیرقابل مذاکره در زرادخانه بازاریابی شما باشد.

حالا بیشتر فکر کن آخرین باری که خریدی انجام دادید بدون اینکه بدانید پول سختی را که خرج کرده اید صرف چه چیزی می کنید؟

این که آیا شما به دنبال یک تجربه غذاخوری جدید ، بازار یک تخت جدید هستید ، یا ترفندهای بسیار جالبی را مشاهده کرده اید که شما مجبور بودید آنها را انجام دهید ، به احتمال زیاد شما ابتدا تحقیق کرده اید. و همین امر در مورد خدمات نیز صادق است.

وقتی به دنبال پزشک طب سنتی چینی بودم که بتواند به تعادل هورمون های من کمک کند و پوست من را شفاف کند ، تعداد زیادی از نظرات مشتریان را به صورت آنلاین مطالعه کردم. این بررسی ها سرانجام به من کمک کرد تا پزشکی را انتخاب کنم که برای مشکلاتی که با آن روبرو هستم مناسب تر باشد. اگر بتوانم موفقیتی را که در اختیار دارم و خوشبختی کار با آن پزشک را تصور کنم
مرا بزرگ کرد ، این یک فرد بی فایده بود که باید با او بروم. این یک فروش آسان بود وقتی می توانستم خودم را در کفش های بیمار او تصور کنم.

آخرین باری را که خریداری کردم بدون انجام برخی تحقیقات و تحقیقات آنلاین ، از جمله توصیفات ، رتبه بندی و داستانهای موفقیت مشتری ، به یاد نمی آورم.

خط پایین – اثبات فروخته شد به همین دلیل است که مطالعات موردی باید یک ابزار غیرقابل مذاکره در زرادخانه بازاریابی شما باشد.


مطالعه موردی چیست؟

مطالعه موردی فقط یک شهادت باشکوه است اما در قالب طولانی تر نوشته شده است. آن را به عنوان یک داستان موفقیت مشتری در نظر بگیرید که قالب نوشتن داستان قدیمی از ابتدا تا میانه است و مشتری شما قهرمان داستان است.

با یک مطالعه موردی ، شما یک خط تحول حل مسئله را دنبال می کنید که به ترسیم تصویری کمک می کند تا نشان دهد چگونه مشتریان واقعی بر مشکل محصول یا خدمات شما غلبه کرده اند. توصیفات ، داستان های موفقیت و رتبه بندی مشتریان همگی به ما کمک می کنند تا تصمیمات خرید آگاهانه تری بگیریم. برخلاف گفته های شهود یا رتبه بندی های اول شخص ، مطالعه موردی یک داستان دقیق تر است اما هنوز از نظر مشتری خوشحال شما بیان می شود.

قدرت قصه گویی

مردم داستان خوب را دوست دارند.

از همان سنین کودکی ما با تاریخ احاطه شده ایم. ما خود را در آنها غوطه ور کردیم ، از آنها یاد گرفتیم و نوشتیم. می توان گفت که داستان به آغاز زمان باز می گردد. این چیزی است که تاریخ ما را تشکیل می دهد و به نوبه خود آینده ما را رقم می زند. داستانها همه جا هستند ،
به همین دلیل ما خیلی خوب با هم پیوند داریم

مطالعات موردی داستانهایی هستند که نشان می دهند چگونه مشتریان واقعی با استفاده از محصول یا خدمات شما بر مشکل یا درگیری غلبه کرده اند. مانند هر داستان خوب ، مطالعات موردی به خواننده کمک می کند در حالی که داستان نیز قابل ارتباط است.

این به مشتریان احتمالی شما کمک می کند تا خود را به جای مشتری نشان دهند و به مخاطبان شما نشان می دهد که محصول یا خدمات شما در نهایت چه کاری می تواند برای آنها انجام دهد. برخلاف سایر مطالب بازاریابی ، مطالعات موردی از دیدگاه مشتری شما انجام می شود و آنها را به یک شخص ثالث قدرتمند تبدیل می کند
امضا

یک مطالعه موردی عالی می تواند به مشتریان شما این احساس را بدهد که انگار شما بهترین یا تنها راه حل مشکل آنها هستید.

اثبات اجتماعی

این روزها کافی نیست که بگوییم محصول ما به شما در حل مشکلات a ، b و c کمک می کند. برای حمایت از ادعای خود به بازاریابی دهان به دهان نیاز دارید. ما باید به مشتریان خود نشان دهیم ، این را نگویید – و اثبات اجتماعی نشان می دهد.

بر اساس یک مطالعه بازاریابی B2B ، 94 درصد از مصرف کنندگان آنلاین قبل از تصمیم نهایی خرید خود ، از سایر نظرات مشتریان صرف نظر می کنند. به عنوان مصرف کننده ، ما روندها و اقدامات دیگران را پیش از خود دنبال می کنیم.

آنچه مطالعات موردی را بسیار م effectiveثر می کند این است که آنها بر تجربه مشتری اول شما تمرکز می کنند و افرادی را که قبلاً محصول یا خدمات شما را آزمایش کرده اند نشان می دهد. تأثیر همتا به همتا نشان دهنده مشتریان شما است. نظرات و نه فقط شرکت شما ، که می تواند به عنوان یک سلف سرویس برای مصرف کنندگان عمل کند.

فرض کنید شما یک مربی تغذیه جامع و متخصص در مشکلات گوارشی هستید. مشتریان شما به دنبال شخصی هستند که بتواند به آنها کمک کند احساس بهتری داشته باشند و درک کنند که در چه شرایطی هستند.

آنها نه تنها به شما می گویند که می توانید به آنها کمک کنید احساس بهتری داشته باشند. شما باید به آنها ثابت کنید که به دیگران کمک کرده اید.
اگر آنها بتوانند خود را به جای مشتری خود تصور کنند ، به احتمال زیاد بعد از کار با شما نیز خود را سالم تر می بینند. این بیشتر به عنوان بازیگران “آینده” شناخته می شود ، جایی که مصرف کنندگان می توانند پس از استفاده از محصول یا خدماتی که ارائه می دهید ، آینده خود را ببینند.

اثبات اجتماعی یا تأثیر همکاران یک میانبر در فرایند تصمیم گیری ما ارائه می دهد.

منبع مفید برای فروش

این که آیا شما یک کارآفرین انفرادی هستید یا یک تیم فروش پشت سر دارید ، مطالعات موردی یک منبع مفید برای صحبت با مشتریان احتمالی و بستن فروش است.
وقتی به دنبال پزشک طب سنتی چینی برای هورمون هایم بودم ، می خواستم از بیمارانی که مشکلات مشابه من را دارند بشنوم. من تمایل داشتم از آنهایی که نمی توانستم پرش کنم
شخصاً

داشتن تعداد انگشت شماری از موارد موردی مختلف که مسائل مختلفی را که مشتریان شما با آن روبرو بوده اند روشن می کند ، به شما این امکان را می دهد تا هنگام تماس با یک مشتری احتمالی ، از آنها استفاده کنید. به سادگی مطالعه موردی را به آنها نشان دهید که بیشتر شبیه مشکلی است که آنها با آن روبرو هستند ، تا آنها نیز بتوانند ارتباط برقرار کنند و
نتیجه مثبت آنها را نیز با شما تصور کنید.

همیشه سبز است – برخلاف درخت …

برخلاف برخی از محتوای بازاریابی مانند یک وبلاگ یا پست های رسانه های اجتماعی ، مطالعات موردی همیشه سبز هستند و می توان بارها و بارها از آنها استفاده کرد.

محتوای مطالعه موردی هرگز از مد نمی افتد زیرا حول یک موضوع {یا مشکل / درگیری در این مورد} که همیشه مربوط به گروه خاصی از مصرف کنندگان است می چرخد.

مشتریان همیشه به دنبال رتبه بندی ها و توصیفات مرتبط هستند ، بنابراین مطالعات موردی در سالهای آینده به نام شما ادامه خواهد یافت.

در نهایت ، مطالعات موردی آزمون زمان را پشت سر می گذارند و همچنان بر اعتماد و اعتبار مشاغل تأثیر می گذارد.

چگونه می توان یک شرکت کننده در مطالعه موردی خوب پیدا کرد

پیدا کردن یک موضوع عالی برای متمرکز کردن مطالعه موردی خود چیزی فراتر از انتخاب اولین مشتری خوشحال که به راه شما می آید ، طول می کشد. شما باید داستانی را پیدا کنید که بتواند به مخاطبان شما مربوط شود ، داستانی که آنها را جذب کند و به آنها احساس کند که بخشی از تحول هستند.

هر مشتری که با آن کار می کنید یک مشتری مورد مطالعه خوب نخواهد بود. در حالت ایده آل ، شما می خواهید شخصی را انتخاب کنید که مایل است داستان شما را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد {هر چقدر هم که سخت باشد} و بیش از آنکه مایل باشد برای کسب و کار شما قدم بزند.

اساساً موفقیت آنها با محصول یا خدمات شما تا حد زیادی به دیگران نشان می دهد که آنها نیز باید به شرکت شما اعتماد کنند.

چگونه مطالعات موردی خود را دوباره پیاده سازی کنید

هر صاحب مشاغل بهترین ضربه را برای پول خود می خواهد ، و من مایلم شرط ببندم که شما هیچ تفاوتی با هم ندارید. برای استفاده بیشتر از مطالعات موردی ، راههای منحصر به فردی برای بازسازی آنها وجود دارد. مطمئناً می توانید یک صفحه داستان موفقیت اختصاصی داشته باشید که می توانید همه آن را در آن قرار دهید ، اما این تمام است
فقط یک راه برای استفاده از آنها

چرا برخی از این موارد را نیز امتحان نکنید:

  • آنها را در کمپین ها و خبرنامه های بازاریابی ایمیلی خود قرار دهید
  • آن را به امضای ایمیل شرکت خود اضافه کنید
  • از آنها در پست های وبلاگ و چاپ مقاله استفاده مجدد کنید
  • تیم خود را برای ارائه ها و مکان های فروش به آنها پیشنهاد دهید
  • آنها را در تمام صفحات رسانه های اجتماعی خود قرار دهید

و این تازه شروع کار است!

آیا می دانستید که مصرف کننده معمولی باید پیام شما را هفت بار قبل از زدن دکمه “خرید” بشنود؟

هرچه بیشتر مطالعات موردی خود را دوباره طراحی کنید ، این شانس بیشتر می شود که پیام بازاریابی شما با مخاطبان شما مطابقت داشته باشد. آنها می گویند هرچه بیشتر ، بهتر!

بنابراین به من بگویید ، چگونه می توانید با مطالعات موردی در کسب و کار خود شروع کنید؟

آیا آماده استفاده از مزایای حرفه ای و ساده سازی تجارت غذا هستید؟

ثبت نام کن به مدت 15 روز بدون خطر و تمرینات تغذیه ای خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

به ما مستقیماً در [email protected] ایمیل بزنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید