چگونه عشق به خود را تمرین کنیم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیاز خود متنفر هستید و بر اساس این باور ناخودآگاه که کافی نیستید و مهربان نیستید ، انتخاب های بدی انجام می دهید. شاید ندانید که چقدر از صحبت منفی با خود به مشارکت در سر خود محدود شده اید. یا شما در مورد محدودیت هایی که برای خود تعیین می کنید بسیار روشن هستید اما نمی دانید برای تغییر آن باید چه کار کنید.

عادت های تحقیر آمیز ما در طول چند دهه عادی به نظر می رسد. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود آگاه نیستیم.

امروز کار فوق العاده ای انجام می دهم. به این فکر می کنم که زندگی چقدر جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی می شود.

این تفکر جادویی با این واقعیت که بسیاری از مردم در سراسر ایالت ، کشور و جهان از آن رنج می برند رنگ آمیزی می شود. این رنگ به این دلیل است که من در گذشته احساس اضطراب می کردم – خبیث – غمگین. تمرین من در احساساتم مرا دعوت می کند تا به بدنم نگاه کنم و بپرسم دقیقاً چه هستم و کجا. این احساس مبهمی است که در مرکز قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دارد. این یک احساس متحرک و طلایی است. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

من نمی توانم در مورد آتش سوزی های امروز کاری انجام دهم. یا با برادران و خواهرانم در سراسر جهان فاجعه را متوقف کنم. احساس من – آیا غم است؟ شاید. می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم احساس خجالتی بودن کنم و هنوز هم بدانم که یک انسان حیاتی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا با وجود این احساس در بدنم به هدفم کمک کنم؟” همه اینها کنار شما نشسته است و مانند یک فنجان چای می نوشد.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم انجام دهم تمرکز می کنم و آن را انجام می دهم. من به این ترتیب عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند شما خودتان را دوست دارید ، اغلب درک نحوه انجام آن دشوار است. به نظر غیرممکن است که خود را از ضرب و شتم به ورزشگاه در روز دوشنبه به دوست داشتن خود تغییر دهید ، حتی اگر یک روز را از دست بدهید. چه می شود در مورد عدم تمایل به سفید کردن یا سفید کردن خود برای کاهش کالری برای خوردن مقدار سالم و پایدار هر روز غذا. چگونه برای غلبه بر بی میلی و تصمیم گیری در مورد اینکه چه اقدامی می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان یا نژادپرستی یا گرمایش جهانی انجام دهید ، تصمیم می گیرید؟

عشق به خود بر اساس یکی از مهمترین مفاهیمی است که آموخته و تمرین کرده ام. من 100٪ معتقدم که وقتی این مفهوم را بدست آورید ، تجربه زندگی شما تغییر می کند و به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود پایبند خواهید بود. شما قدم هایی را برای زندگی در قدرت خود برمی دارید و در دنیایی که جهان به هدایای شما نیاز دارد مشارکت می کنید. شما خواسته خود را برآورده خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که ما چقدر محکوم علیه خود هستیم.

به افکار خود در مورد خود نگاه کنید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

مدام از خود چه سوالاتی می پرسید؟

“چرا تو خوار و کلاه داری؟”

“چرا این گرسنگی هرگز متوقف نمی شود؟”

“چرا نمی توانم بفهمم که چقدر سالم هستم؟

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

من نفرت معمول را داشتم: بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی ام. من مجبور بودم خود را برای احساسات احساس کنم زیرا ضعف من را نشان می داد. ضعف های من بی عدالتی من خواهد بود. اگر عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که چقدر این باورها بی فایده است و چگونه تعاملات ما در محل کار ، با دوستان ، خانواده و عاشقان را مسموم می کند.

وقتی شروع به تغییر رفتارم نسبت به عشق به خود ، درمان خود و بخشش سالم کردم ، می دانستم تنها چیزی که ندارم ، تجربه فوری داشتن همه چیز برای دستیابی به این هدف است.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ اما این آغاز رشته ای بود که من بر آن تکیه کردم تا افکار و رفتارهای خود را توسعه دهم که برای من غذا و رنج زیادی ایجاد کرده است. من این مفهوم را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

بیایید آن رشته را باز کنیم….

هنگامی که همه چیز مورد نیاز برای دوست داشتن خود را دارید ، یعنی توانایی یادگیری غذاهایی که برای شما مفید هستند ، چگونه غذاها بدن شما را می سوزاند و به وزن مورد نظر می رساند ، توانایی برآوردن خواسته های شما کاهش غذاهای ناسالم – چه می شود زندگی شما شبیه باشد؟

اگر می دانستید که همه چیز مورد نیاز برای پذیرش خود را در حال حاضر دارید ، یعنی توانایی بخشیدن خود ، لذت بردن از خود ، مسئولیت رسیدن به آنچه که نیاز دارید- زندگی شما چگونه می تواند باشد؟

اگر می دانستید که همه چیز لازم برای احساس امنیت را دارید ، چگونه می توانید در جهان شجاعانه عمل کنید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که همه چیز را ممکن کنید. آن را خاموش یا روشن یا خاموش نکنید. خشونتی که به خود و افکار و اعمال خود وارد می کنیم خسته کننده است. ما به اشتباه معتقدیم که آنها باید تغییر کنند. ما معتقدیم که این درد برای موفقیت در تغییر ضروری است.

اینطور نیست! به جای آنکه مشکلی را که در خود می بینیم برطرف کنیم ، از آن دعوت می کنیم.

· اشتباهات و موفقیتهای بزرگ و کوچک را کنار بگذارید.

· اجازه دهید انفجار خشم و ورود خود به خود به تعطیلات انجام شود.

· اجازه دهید لغزش زبان ، خجالت و کلمات محبت آمیزی که برای آرامش و تشویق به کار می برید ، انجام دهید.

· به پرخوری اجازه دهید و یاد بگیرید که چگونه نباید.

· امکان تمرین عادات جدید در روزهای موفق را فراهم می آورد.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

وسعتی وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه جاری را در اختیار خود قرار دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

تغییر و رشد به فضا نیاز دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد به زمان نیاز دارد.

شما فکر می کنید که ترک غذای تخصصی شما نهایت محرومیت است. شما معتقد هستید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه دارد. شما متقاعد شده اید که این ناراحتی از خوردن احساسات شما باعث رنج بی پایان می شود. فکر می کنید توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز در حال تغییر است. هر لحظه به پایان رسیده است. این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که حقیقت دارد. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. شما اکنون بیش از هر زمان دیگری ظرفیت دارید.

خودتان را از چیزهای زیبا و شیرین بترسانید که باعث می شود احساس جهنم کنید و باعث ناراحتی زیادی شوید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی تغییر و رشد محروم نکنید. خود را از ناراحتی انجام کارهای سخت محروم نکنید.

از خود بترسید که برای خود پشیمان شوید ؛ از تمرکز روی موارد منفی که تاب آوری را کاهش می دهد و انرژی شما را می سوزاند. خود را با اندوه نترسانید. برای احساس عشق بین شما و معشوق خود ؛ از یاد هدیه ای که داشتند ؛ چالش را بپذیرید که بدون آنها پیش بروید ؛ درد و لذت بودن با آنها را احساس کنم. معنای زندگی آنها باید توسط شما داده شود. ناراحتی به این معناست که شما قدرت خود را تقویت می کنید ، ماهیچه رشد می کند ، بافت می میرد و دوباره متولد می شود.

این باور را به خود یادآوری کنید که می توانید 100٪ مواقع شاد باشید و اگر آن را ندارید ، مشکلی با شما وجود دارد. از تجربه انسانیت خود مانند ترس ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی ، سرگرمی نترسید.

من دیگر با نبرد غذا مبارزه نمی کنم. در حال حاضر من تجربه فوری دارم تا تمام نقاط ضعف خود را احساس کنم. من این لطف را دارم که برای همیشه زندگی کنم. این احساس غم و اندوه که احساس می کنم سالهاست می آید و می رود. این یک مثال کامل از این است که چگونه خودم را دوست دارم. این احساس باعث می شد من بخورم ، بنوشم و منزوی شوم و برنامه های تلویزیونی را تماشا کنم.

اکنون من خود را در یک فضای باز محبت آمیز نگه می دارم – اجازه همه اقدامات و احساسات و شگفتی را می دهم. این همیشه آسان نیست. تنفر از خود نیز آسان نیست.

شما بهترین کاندیدای شغلی هستید که دوست دارید و تجربه می کنید. شما نسبت به والدین ، ​​خواهر و برادر ، شرکا و دوستان خود از صلاحیت بیشتری برخوردار هستید تا بدانید چگونه می خواهید باشید.

تبدیل شدن به فردی که کاملاً خود را دوست دارد یک راه ، یک سفر و یک تمرین است. با دانستن اینکه از قبل همه چیز را برای داشتن بهترین زندگی خود دارید ، عشق به زندگی کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید