چگونه در تورنتو شرکت ثبت کنیم؟


کیفیت زندگی در تورنتو بزرگ و منطقه همیلتون، رقابت پذیری پایگاه منطقه صنعتی و توانایی جذب و ادامه تجارت و گردشگری، همگی به مطلوبیت و علاقه ثبت شرکت در تورنتو کمک می کنند.

مطالعه مترولینکس در سال ۲۰۰۸ شش منطقه شهری تورنتو را مقایسه کرد و به این نتیجه رسید که همیلتون کمترین جمعیت را دارد. سالانه، شرکت‌هایی که در همیلتون فعالیت می‌کنند می‌توانند ۳۰ درصد در هزینه‌های اضافی تاخیر سفر در مقایسه با تورنتو، ۹ درصد در مقایسه با منطقه هالتون و حدود ۲۰ درصد در مقایسه با منطقه تورنتو بزرگ صرفه‌جویی کنند.

این مطالعه همچنین شاخص زمان سفر را برای تمام مناطق بزرگ تورنتو مقایسه کرد. شاخص زمان سفر، نسبت پیک رفت و آمد به رفت و آمد اوقات فراغت است. همیلتون با ۱.۳۱، بسیار پایین تر از منطقه تورنتو بزرگ ۱.۶۳ (تورنتو ۱.۸۸ و بل ۱.۷۵) پیشتاز میدان شد.

نظرسنجی مترولینکس نشان داد که کل ساعات تاخیر همیلتون کمتر از سایر شهرها بوده و ۲۱ ساعت از دست رفته است. ساعات تلف شده در تورنتو ۶۷ ساعت بود که از میانگین ۵۰ ساعت منطقه تورنتو بزرگ بیشتر است.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی و ثبت شرکت در تورنتو

رشد اقتصادی و شکوفایی شهرها به نحوه مدیریت چالش ها و استفاده از فرصت ها بستگی دارد. برخی از کشورها، مناطق و شهرها بسیار موفق تر از قبل خواهند بود، برخی ضعیف و برخی کاهش قابل توجهی خواهند داشت. شهرهای موفق برای توسعه رویکردهای جدید برای کمک به کسب و کارها و شهروندان در آینده اقتصادی در حال تغییر به خوبی با یکدیگر همکاری می کنند.

شهر تورنتو اعلام کرد که یک محیط اقتصادی مطلوب تنها از طریق همکاری مستمر بین ذینفعان حاصل می شود. فضای مناسب اقتصادی در کنار فعالیت های استراتژیک زیر وسیله ای برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بازار تورنتو است.

فعالیت های استراتژیک عبارتند از: ترویج سرمایه گذاری تجاری و ایجاد کسب و کار، ترویج رشد کسب و کار و رقابتی کردن کانادا، و اطمینان از داده های تجاری کافی.

تشویق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار:

 • کمک به رونق کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​با تمرکز بر جذب شرکت های پیشرو و سرمایه گذاری در کانادا

افزایش تجارت در حالی که کانادا را رقابتی می کند:

 • تداوم تمرکز بر حفظ و توسعه سرمایه گذاری مولد و تمرکز بر توسعه بخش های با ارزش بالا
 • سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در توسعه تجاری و صنعتی که پایه مالیات بر دارایی شهر را تقویت می کند، مشاغل پایدار ایجاد می کند و رقابت هزینه را بهبود می بخشد.

اطمینان از داده های تجاری کافی:

 • حصول اطمینان از وجود زمین کافی برای توسعه فرصت های شغلی در مشاغل صنعتی و تجاری و وجود زیرساخت های کافی برای حمایت از هر گونه توسعه.

نقاط قوت در محل و زیرساخت برتر برای ثبت شرکت در تورنتو

 • اقتصاد شهری متنوع و رو به رشد به طور کلی منعکس کننده تنوع منطقه گسترده تر است.
 • قادر به جذب ۱۵۰ میلیون نفر در بازارهای اصلی تورنتو، مونترال، نیویورک، بوستون، فیلادلفیا، کلمبوس، دیتون، شیکاگو و دیترویت است.
 • زمین: بزرگراه / CN – CP متصل به راه آهن / شماره مرز بین المللی
 • Maritime: بندری که دسترسی به منطقه صنعتی غول پیکر دریاچه های بزرگ را فراهم می کند
 • هوا: دسترسی به تعدادی فرودگاه/پرواز
 • زمین: شبکه بزرگراه / راه آهن بین المللی / گذرگاه های مرزی
 • بزرگراه ملکه الیزابت دسترسی منطقه ای به منطقه بزرگ تورنتو و بزرگراه ۴۰۱ و همچنین یک جاده کمربندی برای جابجایی سریع کالا در شهر فراهم می کند.
 • CP و CN خدمات حمل و نقل ریلی را در سراسر آمریکای شمالی برای صنایع همیلتون ارائه می دهند
 • سرمایه گذاری در توسعه کسب و کار و صنعتی یک نکته مهم برای سرمایه گذاران بین المللی در همه بخش ها است. برای سرمایه گذاری در شهر تورنتو و ثبت شرکت در مورد نرخ دلار کانادا در تورنتو بیشتر بخوانید.

 • در مقایسه، کاهش تراکم جاده‌ها، به‌ویژه با تدارکات خروجی و زمان سفر به گذرگاه‌های مرزی اصلی ایالات متحده، برای سرعت بخشیدن به چرخش، به‌ویژه برای مشاغلی که به آن اهمیت می‌دهند، سودمند است.
 • از دسترسی عالی به سیستم بزرگراه منطقه ای، دسترسی به بازارهای محلی و اتصال به سیستم بزرگراه نفتا – که انتاریو را به بازارهای اصلی ایالات متحده و جنوب مکزیک متصل می کند، سود می برد.
 • فرصت هایی برای بخش ICT و رسانه های دیجیتال
 • بخش ICT انتاریو بیش از ۱۳.۶ میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سالانه به صنعت و دانشگاه در زمینه های مختلف از جمله ارتباطات پهن باند / ماهواره / تلفن همراه / بی سیم و خدمات الکترونیکی نسل بعدی کمک کرده است. همیلتون در انتاریو و کانادا موقعیت خوبی دارد زیرا کمترین هزینه را در گروه G7 برای تحقیق و توسعه دارد (حدود ۱۵.۸٪ کمتر از میانگین ایالات متحده). علاوه بر این، در ترکیب با برنامه های تحقیق و توسعه فدرال، برنامه مالیاتی تحقیق و توسعه انتاریو می تواند هزینه پس از مالیات هر ۱۰۰ دلار تحقیق و توسعه را ۶۱ تا ۳۷ دلار کاهش دهد. همیلتون از طریق روابط خود با استودیو انیمیشن انتاریو و شبکه رسانه دیجیتال کانادا وارد این عرصه شد.
 • شهرهایی مانند تورنتو، کیچنر و واترلو اخیراً در جذب شرکت های چند ملیتی در این بخش موفق بوده اند. بر اساس تجربیات، همیلتون باید بر مستاجران اصلی تمرکز کند که به توسعه یک گروه بزرگتر کمک می کنند. مسکن موفق یوبی سافت در تورنتو در کارخانه قدیمی جنرال الکتریک، موفقیت واترلو در بلک بری و فیس بوک و گوگل در کیچنر نمونه های خوبی هستند.
 • بعید است که همیلتون چنین شرکت های سطح ۱ را مستقر کند و باید بر روی گروهی از شرکت های ردیف ۲، مستاجران اصلی و موقعیت آنها در قلب شهر تمرکز کند که با سایر اهداف سیاست شهری سازگار است.
 • زیربخش های احتمالی فناوری اطلاعات و ارتباطات که همیلتون می تواند روی آنها تمرکز کند شامل تولید، عمده فروشی، خدمات کامپیوتری، نرم افزار و خدمات ارتباطی است.

اکنون که وب سایت بزرگ ثبت شرکت تورنتو را می شناسید، زمان را از دست ندهید و هر چه سریعتر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در تورنتو را آغاز کنید. در صورت وجود هرگونه تردید در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از نظرات آنها بهره مند شوید.