چگونه اسکرین شات های گرفته شده از صفحه اینستاگرام خود را پیدا می کنید؟


وقتی شخصی از استوری های شما اسکرین شات می گیرد اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد، اما اگر از عکس ناپدید شده ای که در چت برایتان ارسال کرده است عکس بگیرید، اینستاگرام به آن کاربر اطلاع می دهد.

گرفتن اسکرین شات به شما این امکان را می دهد که از آنچه تماشا کرده اید عکس بگیرید، اما در اینستاگرام، این امر گاهی به عنوان تجاوز به حریم خصوصی تلقی می شود، به خصوص اگر کاربر بخواهد بعداً این محتوا را حذف کند. اما آیا راه هایی وجود دارد که به شما نشان دهیم چه کسی از محتوای صفحه اینستاگرام شما اسکرین شات گرفته است؟ یا اگر کسی از استوری شما اسکرین شات بگیرد اینستاگرام به شما اطلاع می دهد؟

اینستاگرام پر از محتوای بصری است که اگر بدانید دیگران بدون اطلاع شما از عکس ها و فیلم های شما اسکرین شات می گیرند کمی آزاردهنده است. البته، متأسفانه، اگر شخصی از استوری شما اسکرین شات بگیرد، اینستاگرام در حال حاضر به شما اطلاع نمی دهد. این برای همه پیام‌های شخصی، پست‌های اینستاگرام، ریل و هر محتوای دیگری در این پلتفرم اعمال می‌شود.

تنها زمانی که اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که شخصی اسکرین شات گرفته است در یک مکالمه خصوصی است. اگرچه در خود چت های شخصی می توانید بدون اطلاع طرف مقابل از همه پیام ها اسکرین شات بگیرید، اما فقط زمانی به شما اطلاع می دهد که با استفاده از دکمه دوربین در پایین صفحه اینستاگرام عکس بگیرید و آن را ارسال کنید. . این به این دلیل است که ارسال این عکس های موقت به گونه ای طراحی شده است که فقط یک یا دو بار دیده شوند و نه بیشتر، بنابراین اگر شخصی از این عکس ها اسکرین شات گرفته باشد اینستاگرام به شما اطلاع می دهد.

برای یادگیری نحوه انجام این کار، به صفحه چت خود با کاربر دیگری در اینستاگرام بروید و روی دکمه آبی دوربین در پایین صفحه ضربه بزنید، عکس بگیرید، سپس Allow Replay و View Once را انتخاب کنید. و در این صورت، اگر شریک زندگی شما از این استوری اسکرین شات بگیرد، اینستاگرام به شما اطلاع خواهد داد.

علاوه بر این، در کنار تصاویری که از آن اسکرین شات گرفته شده، نمادی مشابه دایره بارگذاری مشاهده خواهید کرد و این آیکون; دائمی است. البته این روند برای عکس هایی که از گالری خود در چت ارسال می کنید صدق نمی کند، این عکس ها یک پیام عادی محسوب می شوند و در صورت گرفتن اسکرین شات به شما اطلاع داده نمی شود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!