چرا ما تولد در خانه را انتخاب می کنیم – سلامتی در رژیم جامع


همانطور که در حال نوشتن داستان تولد امری بودم ، تصمیم گرفتیم که برای او زایمان خانگی داشته باشیم. این تصمیم پس از تحقیقات فراوان گرفته شد ، بنابراین می خواستم برخی از دلایلی را که دلیل آن این بود که تولد در خانه تصمیم درستی برای خانواده ما بود ، به اشتراک بگذارم (بسیار مهم- زیرا معتقدم که زایمان در خانه لزوماً تصمیم درست برای همه نیست!)

دلایل اصلی اینکه چرا زایمان خانگی برای ما مناسب بود:

  1. کووید (اگرچه در حال حاضر فکر نمی کنم به هیچ وجه متولد شوم!)
  2. مداخلات / خط مشی های بیمارستان
  3. ریسک کم
  4. کیفیت مراقبت با تیم عبری
  5. در آسایش خانه خودمان متولد شده ایم
  6. خدمات پس از زایمان

کووید

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. در حالی که من فکر می کردم ، اگر کووید هنوز بد بود ، یک زایمان خانگی را در نظر می گرفتم ، من مراقبت های قبل از بارداری خود را در کوه اوبرن در کمبریج دوباره شروع کردم ، زیرا فکر می کردم وقتی در ماه نوامبر او را به دنیا می آورم ، همه چیز دوباره عادی می شود (متأسفانه این چنین نبود. به طور کلی من در کوه اوبرن برای مراقبت های قبل از تولد / زایمان با مدی تجربه فوق العاده ای داشتم ، به علاوه آنها بیمه ما را بسیار مهم کردند.

مداخلات / سیاست های بیمارستان

با این حال ، از ابتدا متفاوت به نظر می رسید. ملاقات ها هر 4-8 هفته به جای برنامه معمول تر پخش می شد ، ملاقات ها کوتاه تر به نظر می رسید و احتیاط های بیشتری باید انجام شود تا به بیمارستان بروم ، و من در مورد زایمان در این زمینه نگران شدم. به نظر می رسد سیاست بیمارستان دائماً در حال تغییر است که اجازه می دهد یک یا دو نفر حمایت کننده داشته باشند (و داشتن اریک و دولا من در آنجا مهمتر بود) ، آزمایش در بدو ورود ، کار با ماسک و اگر برای برخی به دلیل مثبت بودن آزمایش ، آنها به شما توصیه می کنند که به جز غذا خوردن ، حداقل 6 فوت فاصله از نوزاد داشته باشید.

هنگامی که من حدود 20 هفته داشتم و سونوگرافی انجام دادم تا نشان دهم همه چیز خوب پیش می رود ، به این فکر کردم که این بار چه تجربه ای را برای تولدم می خواهم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا ناشناخته ها در مورد ظاهر آنها در ماه نوامبر) باعث شد من واقعاً مضطرب شوم و من تعجب کردم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای من برای تحویل امری است؟ تصمیم گرفتم در مورد زایمان خانگی تحقیق کنم و با تیم های مختلف تولد خانگی تماس / مصاحبه برقرار کنم. این امر تفاوت بزرگی ایجاد کرد- زمانی که من و اریک توانستیم با برخی از آسمانها صحبت کنیم و از آنها همه سreeالات ترسناک را بپرسیم / “چه می شود” (بسیار مهم!) ما فکر کردیم که اگر تصمیم بگیریم در خانه زایمان کنیم ، احساس می کنیم در تصمیم گیری راحت است

واقعاً تا 28 هفته قبل از تولد من طول کشید تا ما نهایتاً تغییر را ایجاد کنیم. من از قرارهای گسترده ناامید شدم ، اریک نمی توانست به هیچ چیزی برسد (به جز سونوگرافی) و برخی از فشارهایی که در حین مداخلات قبل از تولد / نوزاد به من وارد شد. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، بدون شک می دانستیم که می خواهم فرزندم را در خانه با یک تیم پشتیبانی داشته باشم.

ریسک کم

من در آن قرار با OB خود صحبت کردم و او گفت که من یک کاندید عالی برای زایمان خانگی خواهم بود زیرا در معرض خطر کم ، زایمان طبیعی بدون عارضه قبلی بودم و برای اولین بار تصمیم گرفتم که هیچ دارویی مصرف نکنم. خوشحال بودم که نعمت او را دریافت کردم و تصمیم گرفتیم قرار ملاقات را حدود 36 هفته قبل در بیمارستان “در صورت شکستگی” نوزاد و غیره تعیین کنیم. (اما من هرگز به آن قرار ملاقات نرفتم زیرا می دانستیم که امری وارونه شده است). حتی اگر در هنگام زایمان نیاز به انتقال به بیمارستان داشته باشم ، به کوه اوبرن باز می گشتم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

هنگامی که من به زادگاه منتقل شدم ، تفاوتها فوری بود. اریک توانست در قرار ملاقات (حداقل در ابتدا) شرکت کند که او را دوباره به بخشی از تیم تبدیل کرد. ملاقات ها حداقل یک ساعت به طول انجامید و بسیار جامع تر از جمله سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و غیره بود. من همچنین با عبرانی اولیه خود و همچنین سایر مادران تیم ، که در دوران تولد / پس از زایمان بودند ، رابطه بسیار خوبی برقرار کردم.

در آسایش خانه خودمان متولد شده ایم

تیم تولد خانگی که من با آنها رفتم ، Embrace مامایی ، مادران پرستاری دارای مجوز هستند ، بنابراین آنها سابقه پرستاری و مراقبت های زایمانی را دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، در تمام سوالات و “بدترین سناریو” ما قصد انتقال به بیمارستان را داشتیم. در زمان ورود امری ، احساس اطمینان بسیار زیادی داشتم و در تنظیماتمان آماده بودم. ما می دانستیم در صورت انتقال غیر فوری ، اگر نیاز به انتقال “مستقیم” بیشتری وجود داشته باشد (بیمارستان محلی من تنها 5 دقیقه فاصله دارد) و زمانی که امری باید برود ، کجا باید برویم. من واقعاً دوست دارم که تیم بازنده من دارای ذهنیت “تولد یا رکود در خانه” نباشد- ما تا زمانی که همه چیز ایمن بود ، با زایمان خانگی پیش می رفتیم و آنها در طول راه به دنبال انواع پرچم های “زرد” بودند ، منتظر پرچم قرمز نیستم

ما همچنین زمان زیادی برای اطمینان یافتن از آمادگی کامل خانه ما برای تولد در خانه داشتیم. همسر عبری من لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داشتیم به من داد و ما از قبل راه اندازی وان را تمرین کردیم تا مطمئن شویم که همه اتصالات مناسب را داریم (متأسفانه من هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا خیلی سریع اتفاق افتاد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشته ام ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من در زایمان خانگی مراقبت بعد از زایمان بود. در شب تولد آنها ، دختران تقریباً پنج ساعت اقامت داشتند ، همه چیز را تمیز می کردند و مطمئن می شدند که زمانی و مکانی برای خود در نظر گرفته ایم ، در حالی که ما و امری حضور داشتیم ، سپس در 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 ملاقات می کردیم. هفته ها در آسایش خانه ما من به تازگی آخرین ملاقاتمان را به پایان رسانده ام و خیلی ناراحتم که تمام شد! اما ما روابط فوق العاده ای داریم و اگر در آینده چیزی پیش بیاید ، مطمئن هستم که به تیم می رسم.

لطفاً با س questionsالات اضافی در مورد تولد در خانه تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید