“چرا باید بارها و بارها برگردم ، دکتر؟”


بیمارانی که به تازگی مراقبت های بهداشتی جدیدی را آغاز کرده اند می توانند کمی سخت گیر باشند. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم زیرا من درست مانند یک بیمار جدید سالهای قبل بودم. من در “مدل پزشکی” بزرگ شدم ، جایی که هر علامتی مطلوب نبود و باید بلافاصله با جدیدترین داروها سرکوب شود. من به ایده مفهوم سلامتی “رفع سریع” ، “قرص برای هر بیمار” وابسته بودم.

هنگامی که من برای اولین بار به عنوان یک پزشک متخصص کایروپراکتیک شروع به کار کردم ، داستانهای شگفت انگیزی از افرادی که می شناختم و قبل از من بیماران خوشحال بودند ، شنیده بودم و بسیار انتظار داشتم تجربه فوق العاده ای از خودم داشته باشم. مدت زیادی از سازگاری اولیه ام نگذشت که متوجه شدم ، در حالی که کمی احساس بهتری داشتم ، اما تمام مشکلاتم را فوراً حل نکرد.

می توانستم به بطری های قرص برگردم تا به من کمک کند کمی سریعتر احساس کنم ، اما در آنجا گیر کرده بودم. همه این داستانهای بیماران دیگر باید واقعیت داشته باشد. شاید من درست انجام ندادم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ شگفت زده شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی ، و من هنوز می بینم که این گونه موارد تقریباً هر روز در بین بیمارانم ظاهر می شود.

یک جمله رایج که دوست دارم بیان کنم این است که کسی می گوید:

“این را خوب انجام بده دکتر! من یک ماه است که رفته ام!”

یا مورد علاقه من:

“چرا من همیشه باید برگردم؟ نمیشه درستش کرد؟ نمی توانید تنظیم کنید؟ “

باز هم ، من این اظهارات را در زمینه مدل پزشکی سریع در حال پیشرفت درک می کنم. ما می خواهیم کاری انجام دهیم و می خواهیم هرچه زودتر آن را به پایان برسانیم تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را پرداخت کند!

اما سپس باید با پرسیدن س thinkingالات تفکر انتقادی آن را خراب کنم.

“من می خواهم به شما یک تنظیم دائمی بدهم ، اما بگذارید این را از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد دارید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که هرگز ، هرگز نیازی به سرویس مجدد نداشته اید؟”

یا می توانم بپرسم:

“آیا می توانید دندانهای خود را آنقدر خوب کنید که دیگر مجبور نباشید آنها را انجام دهید؟”

“آیا می توانید یک وعده غذایی آنقدر سیر و مفید بخورید که دیگر هرگز به وعده غذایی احتیاج نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را آنقدر خوب تمیز کنید که دیگر هرگز کثیف نشود؟”

واقعیت این است که سلامتی به کار نیاز دارد. ما باید به طور مداوم کارهای درستی را انجام دهیم تا بهترین نتایج را تشویق کنیم. سلامتی تصادفی نیست و فقط برای “خوشبخت ها” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی به شیوه ای است که با بدن طبیعی ما مطابقت دارد.

پس از سالها تمرین در هزاران بیمار ، برای من واضح است که اساسی ترین اقدامات برای حمایت و حفظ سلامتی ، داشتن رژیم غذایی مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. در حالی که چندین استراتژی از این رویکرد استفاده می کنند ، معتبرترین و کاربردی ترین آنها تست پاسخ دهی تغذیه (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و کایروپراکتیک است. شما باید بسیاری از ویژگیهای مثبت شیوه زندگی دیگر را نیز در نظر بگیرید ، اما بدون وجود این دو قسمت در ابتدا بی تاثیر خواهند بود.

این ایده ساده اما عمیق انگیزه کتابچه آموزش بیمار من بود شب قبل از سلامتیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به خود و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

سالها پیش بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما بود. دومین زمان مناسب اکنون است. سرانجام ، هنگامی که به سلامتی مورد نظر خود دست یافتید ، چقدر باید به کار خود ادامه دهید تا آن را حفظ کنید؟

تصویر از iStock / Wavebreakmedia.

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر دیوید کولوفسکی متخصص کایروپراکتیک ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. بروشور او شب قبل از سلامتی ایده عالی مراقبت های بهداشتی طبیعی را برای خوانندگان جوان و پیر ارائه می دهد. دکتر کولوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که به مردم کمک می کند تا ضمن دیدن تصویر بزرگ ، سوالات بهتری بپرسند. می توانید او را در Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوفسکی

شب قبل از سلامتیدیدگاهتان را بنویسید