پلتفرم وام دیجیتال توسط اسلامی فین تک پاکستان راه اندازی شد


Habal Islamic Fintech در پاکستان پلتفرم وام دیجیتال خود را با مشارکت بانک Mezzan راه اندازی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این فناوری مالی اسلامی با نام Haball پلتفرمی به نام Wisaaq طراحی کرده است. بانک میزان.

این پلتفرم روز چهارشنبه در رویدادی با عنوان “زنجیره تامین بدون نقد” که توسط هابال و بانک میزان در کراچی برگزار شد، رونمایی شد.

عامر بن احسان، مدیر عامل هابال، به Business Recorder گفت: «ما مطمئن هستیم که همکاری هابال با کوکاکولا در پاکستان به این غول کالاهای مصرفی کمک می کند تا فروش خود را ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش دهد.

وی افزود: “او گفت که کوکاکولا اولین شرکتی خواهد بود که از خدمات مالی هابال استفاده می کند.” از سوی دیگر، در حال حاضر حدود ۲۲ شرکت بزرگ از بستر پرداخت دیجیتال استفاده می کنند.

عنایا حسین، معاون رئیس بانک مرکزی پاکستان (SBP) طی سخنانی در این مراسم گفت که اکثر شرکت های متوسط ​​از استفاده از تامین مالی بانکی خودداری می کنند. چون نمی خواهند مالیات بدهند.

وی گفت که پلتفرم الوساق کل چرخه پرداخت را پوشش می دهد و فرصت های فروش متقابل را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​فراهم می کند.

اردی کورسون اوغلو، مدیر مالی کوکاکولا پاکستان، گفت که شرکت او پتانسیل زیادی در پاکستان می بیند و اظهار داشت که هماهنگی با Wasaq به افزایش فروش شرکت کمک می کند.

فین تک فین تک ترکیبی از دو کلمه مالی و فناوری است و به استفاده از فناوری برای ارائه خدمات و محصولات مالی به مصرف کنندگان اطلاق می شود.

منبع: ایکنا

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!