پلتفرم صدور و مبادله ارز دیجیتال NFT فینوپیا رونمایی شد


در حاشیه مراسم توسعه گردشگری ایران باستان، با رویکردی خلاقانه و با رویکرد دانش بنیان در دانشگاه علم و فرهنگ، بستر انتشار و تبادل توکن های یکتا بر اساس ریال فینوپیا ارائه شد.

به گزارش فینوپیا، امیرعباس امامی، رئیس پایگاه خبری بانکداری الکترونیک فینوپیا، در معرفی پلتفرم انتشار و تبادل توکن فینوپیا (NFT) گفت: تفاوت توکن‌های منحصربه‌فرد با توکن‌های بتا یا سایر توکن‌ها، تفاوت کتاب امضای یادبود است. و مؤلف آن همان کتاب بدون امضاء مؤلف است.

دو کتاب بدون امضا ارزش مادی و معنوی یکسانی دارند و قابل مبادله هستند اما وقتی امضای شخص معتبری مانند نویسنده کتاب روی کتاب ثبت می شود این جلد کتاب با کتاب های دیگر متفاوت می شود.

امامی افزود: توکن‌های یکتا به لطف فناوری بلاک چین دارای ویژگی‌های جذابی هستند و می‌توان از آنها برای اهداف مختلفی مانند ایجاد دارایی‌های دیجیتال، ایجاد اسناد دیجیتال، ایجاد گواهی‌های دیجیتال و ایجاد قراردادهای دیجیتال استفاده کرد.

ویژگی قابل توجه این کدها این است که قابل برنامه ریزی هستند و عملاً می توان هر قرارداد ممکنی را در آنها گنجاند. به لطف فناوری بلاک چین. این توکن ها ضد دستکاری، محدود، احراز هویت و به راحتی قابل انتقال هستند.

امیرعباس امامی گفت: برنامه های مختلفی برای آشنایی ذی نفعان با حوزه توکن های منحصر به فرد داریم که خوشبختانه توانمندی های بالایی در این زمینه در کشور هم از نظر نیروی انسانی مستعد و هم از نظر فرصت های شغلی چه در بخش خصوصی و چه در بخش خصوصی وجود دارد. در بخش دولتی و دولتی».

امامی با اشاره به تنها بازار توکن در فینوپیا، یکی از مهمترین کارکردهای این پلتفرم را ایجاد ارزش در حوزه هنر، گردشگری و اقتصاد صنایع دستی دانست.

این ظرفیت در گروه فینوپیا است که مشاوره حقوقی، فنی، اقتصادی و تجاری را در زمینه تامین مالی جمعی برای منافع عمومی، مرمت و نگهداری بناهای تاریخی و تامین مالی جمعی برای خرید آثار ملی با هدف حفظ و نگهداری آنها ارائه می دهد. نگهداری. کسب و کار، درآمدزایی از انتشار صحیح آثار ملی و میراث فرهنگی در موزه ها و مراکز فرهنگی بین المللی، فروش آثار هنری به صورت انفرادی یا جمعی و ایجاد بازار ثانویه، توسعه گردشگری مجازی تعاملی، توسعه بازی های با محوریت گردشگری و میراث فرهنگی کشور. , فروش صنایع دستی مورد تایید جهانی . فروش آثار هنری ملی دیجیتال و غیردیجیتال تایید شده، ثبت شناسنامه بین المللی دیجیتال میراث فرهنگی، فروش مستقیم و بدون واسطه بین المللی صنایع دستی و آثار هنری و… در راستای توسعه کارکردهای ارزش آفرین گام برداشته است. این فناوری در کشور است.

در پایان رئیس فینوپیا با اشاره به امنیت بالای پلتفرم Finopia nft افزود: بازار توکن منحصر به فرد فینوپیا بستری امن و مطمئن را برای ایجاد و مبادله توکن های nft فراهم کرده است که در آن همه ذینفعان اعم از هنرمندان و صاحبان آثار هنری در آن فعالیت می کنند. می توانند منتشر کنند آنها دارایی های خود را به اشتراک می گذارند.

مراسم توسعه گردشگری ایران باستان با خلاقیت و رویکرد شناختی روز سه شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ با حضور عزت الله زرگامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و پرویز کرمی رئیس مرکز برگزار شد. و دبیر توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق.

در حاشیه این مراسم از ۷ استارتاپ بزرگ ایرانی با هدف هم افزایی محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد که تنها بازار بورس فینوپیا یکی از این شرکت ها بود. کسب و کار.