پلتفرم بازاریابی اینترک هفته آینده رونمایی شد


پلتفرم اتوماسیون بازاریابی Interk هفته آینده طی مراسم رسمی معرفی خواهد شد. در این رویداد مدیران این شرکت در مورد روند توسعه این نرم افزار و نیاز آن در شرکت های ایرانی و چالش های پیش روی شرکت های ایرانی در خصوص استفاده از خدمات اتوماسیون بازاریابی صحبت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پلتفرم های اتوماسیون بازاریابی نه تنها در ایران، بلکه در جهان ابزارهای نسبتا جدیدی هستند که هم اکنون یکی از ابزارهای مهم بازاریابان هستند. این پلتفرم ها از مهمترین ابزارهای تعامل کسب و کارها به ویژه شرکت های بزرگ با مخاطبان خود هستند.

نحوه عملکرد یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی از جمع آوری اطلاعات از کاربران وب سایت یا برنامه شما شروع می شود. این کاربران در دسته‌های معنادار قرار می‌گیرند و بازاریاب می‌تواند بر اساس ویژگی‌های خاص هر دسته، پیام خاصی را در زمان مناسب برای آنها ارسال کند. مثلا کد تخفیف لوازم جانبی موبایل برای کسانی که در هفته گذشته از فروشگاه اینترنتی گوشی خریده اند. این پیام ها را می توان از طریق پیامک، ایمیل، Pushweb و کانال های pushapp برای عموم ارسال کرد.

پیش از این در ایران خدمات اتوماسیون بازاریابی توسط دو شرکت Webengij با سابقه هندی و Insider با سابقه ترکیه ارائه می شد و اینترک قصد دارد سهم بازار خود را در بین رقبای خارجی خود گسترش دهد.

طبق آمار اعلام شده از سوی این شرکت، هم اکنون بیش از ۴۰ میلیون کاربر فعال در اینترک وجود دارد و در شش ماه گذشته بیش از ۳۳۰ میلیون پیام در این پلتفرم ارسال شده است. همچنین در این زمان بیش از ۲۸۰۰ کمپین تبلیغاتی در اینترک انجام شده است و گفته می شود بیش از ۱۰ میلیارد رویداد در این پلتفرم انجام شده است.

منبع: آی تی ایران

لینک کوتاهلینک کپی شد!