پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

پروفسور بولت چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً کتو کافی وجود دارد؟ و اینکه چرا اصلاً رژیم کتوژنیک دارید ، با ما در پاسخ به تمام سوالات همراه باشید.

Bolt Prof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - اثبات پیچ در رژیم کتوژنیک

برای ایجاد محافظ پیچ ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 کره سرد اضافه کنید. 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فوم مخلوط کنید.

قهوه ضد گلوله روغن نارگیل Ghee - اثبات گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. اما مزایای اصلی آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون های بدن را افزایش داده و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار شدید است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس دارند.

تحقیقات قبلی نشان داده بود که هر 200 میلی گرم کافئین سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش می دهد.

200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول در نهایت می تواند بسیار شدید باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما افزایش می یابد ، و هنگامی که قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افراد معمولاً سطح استرس بالایی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان Keto یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد Keto تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در افراد جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (قهوه) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این قهوه جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین و چربی سطح جذب کافئین شما را کند می کند. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما وقتی می آیید ، قهوه را به شکل ضد پیچ ​​بخورید. آهسته تر جذب می شود و حتی می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این که این پیچ ثابت می شود و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن آن اتفاق می افتد هم فواید زیادی دارد و هم از آسیب قهوه می کاهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

هنگام خوردن پیچ و مهره ، احساسات خوبی در هنگام نوشیدن قهوه به شما دست می دهد ، با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعت های بیشتر پیچ و مهره ، اشتهای خود را کاهش می دهید.

طولانی شدن کافئین بعداً باعث کاهش قند خون شما می شود بنابراین پیک انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه ترش است و بدن شما را ترش می کند. اما کلسیم و کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیوتیک اسید و کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهابی را کاهش می دهند.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم هنگام استفاده از Boltprof در رژیم کتوژنیک

– برای افطار بهتر است از محافظ پیچ استفاده کنید. (هنگام گرسنگی نباید گرسنه باشید. اگر گرسنه هستید ، زمان افطار است. و نگران افطار روزه خود نباشید. اگر درست رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما بیشتر طول خواهد کشید).) این یکی از بهترین کارهاست. کاری که می توانید انجام دهید این است که سریع Bolt Prof را بخورید. اگر بسیار گرسنه هستید ، از محافظ پیچ استفاده کنید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما هیچ غذای مفید و قندی نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

با ناهار یا بعد از آن غذا بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب کاملاً اشتباه است. خوردن آن قبل از خواب به دلیل قهوه زیاد باعث کاهش کیفیت خواب می شود.

بهترین زمان برای خوردن Bolt Prof اولین وعده غذایی است ، به این معنی که وقتی صبح هنگام بیدار شدن احساس گرسنگی می کنید. و ما زمان خاصی را برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه داشتن مقدار کمی غذا و خوردن تقویت کننده است ، زیرا ساعت ها شما را سیر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید