پرقدرت ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیباترین خودرو ملت توسط بهمن تهیه تبدیل می شود- پایگاه خبری تفاهم اینترنت


به گزارش پایگاه خبری تفاهم اینترنت؛ دیگنیتی را می‌توان توجه‌نوازترین خودرو ساخت موجود در طی سال قبلی دانست. طراحی دیگنیتی به شکلی است کدام ممکن است هم ایمن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در آن اجزا شکوه شناختی قرن ۲۱ میلادی رعایت شده است. همین مطابقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی هارمونیک باعث شد همراه خود وورد دیگنیتی به ایران برای عجله بر اوج زبان‌ها بیافتد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاده‌ها توجه‌های خیره رهگذران را به شخصی جلب تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاتح زیبای جاده‌ها شود.
طراحی {به روز} این خودرو مورد اقبال کودکان قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار ضمانت بخش آن تذکر خانوار‌ها را به شخصی جلب کرد. این مطابقت دیگنیتی را به خودروی ترجیح سال قبلی تغییر کرد.
خودروسازی بهمن همراه خود ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مونتاژ دیگنیتی در ایران استاندارد آن را تضمین کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افق‌های جدیدی را برای بازار SUV کوپه مونتاژ ایران گشود. جاری طبق گفتن زودتر، نمایندگی بهمن دوچرخه قصد دارد «دیگنیتی پرستیژ» را همراه خود مشخصه‌های منحصر به شخص در اوایل تیر ماه سال جاری به بازار راه اندازی شد نماید. خودرویی کدام ممکن است همراه خود مرور مشخصه های آن متوجه خواهیم شد کدام ممکن است خوب کوپه همراه خود قوای محرکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید توان قابل توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید بی‌رقیب باشد.
دیگنیتی پرستیژ به نظر می رسد شخصی را {به روز} کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گامی به ورودی برداشته است. طراحان این خودرو به عمیق اهمیت داده‌اند. جزئیاتی کدام ممکن است این خودرو را جوان پسندتر کرده است. تحمیل تغییراتی طرفدار در سپر ورودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چراغ مه شکن این ماشین را به خودروی ecu را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی تغییر کرده است. به ترتیب طراحی رینگ ۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازطراحی اگزوز ابهتی توجه گیر به دیگنیتی پرستیژ داده است.
ملاحظه به رفاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوه کابین در دیگنیتی پرستیژ همراه خود صندلی برقی ده حالته نیروی محرک، نورپردازی خانه هفت رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه مهم دیجیتال به سر می‌رسد. علاوه بر این همراه خود نصب سیستم صوتی همراه خود برند Pioneer را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمپلی فایر مجزا ۱۵۰ وات تخصص خوبی اجتناب کرده اند بازدید را به سرنشینان می‌دهد.

** تمایز دیگنیتی پرستیژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرایم چیست؟
تمایز بی نظیر بین پرستیژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرایم در قوای محرکه آنها است. این خودرو مجهز به ۱ دوچرخه ۲ لیتری (Euro-HD) توربو هزینه همراه خود سیستم پاشش مستقیم GDIساخت بوش کدام ممکن است توانی برابر ۲۳۰ اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشتاور حدود ۳۶۰ نیوتن متر را ساخت می نماید. گیربکس پرستیژ AT6 بروزترین tp-date فناوری PowertechHyundai است.
**معنای توانایی ۲۳۰ اسب بخار بودن پرستیژ چیست؟
توانایی ۲۳۰ اسب گرمکن پرستیژ را بخاطر بسپارید هر دو گوشه‌ای آن را نظر کنید. می‌خواهیم کف دست به ۱ ارزیابی بزنیم به همان اندازه بتوانیم درکی اجتناب کرده اند توانایی این SUVقدرتمند بازار ایران داشته باشیم. برای همین است منظور دیگنیتی پرستیژ را همراه خود یکی اجتناب کرده اند خودروهای SUV نمایندگی رنو کدام ممکن است در ایران شناسایی شده است، ارزیابی می‌کنیم. رنو KOLEOS موتوری همراه خود کمیت ۲.۵ دارد کدام ممکن است حدود ۱۷۱ اسب بخار انرژی ساخت می‌تنبل هر دو هیوندای سانتافه ۱۸۸ اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیوندای توسان ۱۵۵ اسب بخار توانایی دارد. به ترتیب می‌توان به تولیدات نمایندگی کیا هم ردیابی کرد. کیا اسپورتیج ۱۷۶ اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سورنتو ۱۸۸ اسب بخار توانایی دارد. جاری این توان ساخت نیروی هیوندای، کیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنو را همراه خود توانایی دیگنیتی پرستیژ ارزیابی کنید به همان اندازه بتوانید اقتدار این ماشین را در بزرگراه‌ها تصور کنید.
** دیگنیتی پرستیژ چه روزی وارد بازار می‌شود؟
نمایندگی بهمن وعده داده است دیگنیتی پرستیژ را در سال ۱۴۰۱ تهیه تنبل. پیش اجتناب کرده اند این بهمن همواره خوش قول بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به وعده‌های شخصی حرکت کرده است. متعاقباً ماشین‌بازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داران دیگنیتی می‌توانند روی وعده این نمایندگی خودروسازی شناخته، با بیرون اولویت حساب باز کنند.
**قیمت دیگنیتی پرستیژ چقدر است؟
باقی مانده است به طور مناسب قیمت دیگنیتی پرستیژ گفتن نشده است. تاکنون سبک کاری خودروسازی بهمن اینطور {بوده است} کدام ممکن است قیمت‌ها خودروها به همان اندازه افشا مناسب محصول گفتن نشود. به تذکر می‌رسد این عرف در خصوص دیگنیتی پرستیژ نیز محافظت شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها این قاعده را رعایت کرده‌اند. متعاقباً خودرو دوستان باید منتظر این سیستم افشا دیگنیتی پرستیژ کدام ممکن است در تیرماه ۱۴۰۱ {خواهد بود} استقامت کنند.