پرسش و پاسخ با کارشناس: مشکلات دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 زنان خوش تغذیه آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه برای یک قسمت جدید باز می گردید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن رتبه برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و دکتر Heather Rhodes مسائل مربوط به دوره ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[04:54] پرسش و پاسخ با کارشناس: مشکلات دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر بیشتر بدانید هدر رودز

دکتر رودس را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خواب آلودگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله غده تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده است ، و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برند برتر است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با طول موج اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از این دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور بوده ام و نور رایانه و نور آبی پس از خورشید کاملاً خاموش می شود. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و کابل بدون دلیل و احساس خستگی بودم ، به خصوص در شب. در حال حاضر از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox بدون توجه به زمانی که به صفحه نمایش نگاه می کنم ، و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. لنزهای ارزان قیمت زیادی وجود دارد که در واقع نور آبی و سبز را نمی بندند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، در از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید