پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های سنگین ، اندومتریوز و فیبروم با دکتر استفه د اورنلاس


در اینجا یادداشت های قسمت 343 زنان خوش تغذیه آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه برای یک قسمت جدید باز می گردید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن رتبه برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و دکتر Steffe D’Ornellas درباره طول چرخه ، دوره های دشوار ، اندومتریوز و فیبروئیدها بحث می کنند ،

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 of از وجوهی که از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[04:47] پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های سنگین ، آندومتریوز و فیبروئیدها با دکتر استفه د اورنلاس

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

در مورد دکتر استفه د اورنلاس بیشتر بدانید

دکتر استفه د اورنلاس را در اینستاگرام دنبال کنید

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و نور کامپیوتر و نور آبی را تا خورشید فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم ، و دچار خستگی چشم ، میگرن و کابل بدون دلیل بودم و احساس خستگی می کردم ، به ویژه در شب. در حال حاضر از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox بدون توجه به زمانی که به صفحه نمایش نگاه می کنم ، و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی با نظر همکار باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام آن نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، در از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم با این نظر مخالف هستند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک مسئله است یکدیگر باید درک کرد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یکی از راههای کاهش مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده و اطمینان از مصرف چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات در بیشتر وعده های غذایی است.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. هر از گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی داشته باشید تا قند خون خود را روز به روز سالم نگه دارید ، حتی اگر یک روز “تعطیل” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات زیادی برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود بر روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون باعث کاهش قند خون بعد از غذا با خیال راحت می شود ، بنابراین شما وزن سالم را حفظ کرده و کربوهیدرات ها را در ماهیچه های خود ذخیره می کنید تا بتوان آنها را برای انرژی سوزاند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید



دیدگاهتان را بنویسید