پرداخت ۵۵۰ میلیارد ریال وام ازدواج از بانک شهر


مدیر امور اعتبارات بانک شهر با تایید اینکه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی بانک مرکزی و مصوبات داخلی بانک به صورت مستمر به متقاضیان انجام می شود، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان سال جاری. پایان مرداد بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه. هزینه ازدواج توسط شعب بانک شهر تامین شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مجید کاظمی افزود: بانک شهر در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و کمک به جوانان برای تامین منابع لازم برای ازدواج، توانست مدت پرداخت تسهیلات ازدواج قرض الحسنی را با دقت کوتاه کند. اعتبارسنجی متقاضیان
وی افزود: در حال حاضر اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک شهر تامین می شود و تمامی متقاضیان در صف انتظار می توانند به شعب این بانک مراجعه کنند; پرونده ارسال کنید تا در اسرع وقت هماهنگی های لازم برای پرداخت انجام شود.
کاظمی با تاکید بر اینکه شعب بانک شهر همواره در تامین منابع مورد نیاز جوانان برای مناسبت فرخنده ازدواج کارنامه قابل قبولی از خود به جای گذاشته اند، تصریح کرد: از ابتدای خرداد تا پایان تیرماه نزدیک به ۳۵۰ میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت شده است. تسهیلات پرداخت شده است. ما انجام دادیم
مدیر امور اعتبارات بانک شهر تصریح کرد: شعب این بانک در پرداخت تسهیلات دیگر از جمله اشتغال، کمک به واحدهای تولیدی، سپرده مسکن، پروژه های شهری و … رشد چشمگیری داشته است. ۱۱۳ میلیارد ریال وام پرداخت کرده ایم. سپرده مسکن برای متقاضیان.

منبع: بانک شهر

لینک کوتاهلینک کپی شد!