پرداخت هزینه غذا با Dogecoin و Shiba از طریق BitPay


مشتریان Uber Eats اکنون می توانند هزینه تحویل غذا را با Dogecoin و Shiba Inu از طریق BitPay پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سایر ارزهای دیجیتالی که توسط بیت پی پشتیبانی می شوند عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، ریپل، دای و بیت کوین وارپد (WBTC).

طبق وبلاگ BitPay، از آنجایی که Uber Eats هنوز پرداخت مستقیم ارز دیجیتال را نمی پذیرد، این روش پرداخت منحصر به دارندگان کارت BitPay است.

شرکت‌های تحویل غذا مانند DoorDash و GrubHub، و همچنین رستوران‌های غذاخوری مانند Grill، Chili’s، Carrabba’s Italian Grill، Steak ‘n Shake و بسیاری دیگر نیز ارزهای دیجیتال را از طریق BitPay می‌پذیرند.

ارز دیجیتال به طور فزاینده ای به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته شده است. در هفته‌های اخیر، ساعت‌سازان لوکس مانند Tag Heuer، Hublot و Breitling ارزهای دیجیتال را از طریق پردازشگر پرداخت BitPay پذیرفته‌اند.

علاوه بر کالاهای لوکس و تحویل غذا، شرکت پانینی آمریکا، یک شرکت کلکسیونی ورزشی، از راه اندازی آینده کیف پول ارزهای دیجیتال خود خبر داده است که از ارزهای رمزنگاری شده مانند شبا، بیت کوین و غیره با مشارکت BitPay پشتیبانی می کند.

پانینی آمریکا یک شرکت چاپ و نشر چندملیتی کارت های تجاری، پوستر، کمیک و مجلات کودکان مستقر در ایالات متحده است.

دوج کوین و شیبا شاهد افزایش تعامل شبکه هستند

به گفته Sentiment، فعالیت برای آدرس‌های Dogecoin و Shiba در هفت هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین در توییتی در ۲۹ ژوئن نوشت: «به نظر می رسد داگ کوین و شیبا اینو هر دو افزایش قابل توجهی در فعالیت شبکه خود نشان می دهند.

به خصوص در ۱۰ روز گذشته، تعاملات شبکه دوج کوین (۳۲+ درصد) و تعاملات شبکه شیبا (۳۵+ درصد) افزایش یافته است.

منبع: اقتصاد آنلاین

لینک کوتاهلینک کپی شد!