پرداخت آنلاین حق بیمه محرمانه را شروع کنید


نمایندگی فنی بیمه عمر رازی از پرداخت اینترنتی درگاه های مختلف برای پرداخت حق بیمه عمر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمدرضا موحد – معاون فنی شرکت بیمه عمر الرازی که میهمان سی و نهمین رویداد روز سه شنبه برای پاسخگویی بود، با اشاره به رشد ۲۳۰ درصدی صدور بیمه نامه های عمر در ۷۰ روز. امسال نسبت به سال گذشته: در سال گذشته طرح بسیار موفق لیگ ستارگان طراحی و اجرا شد که خروجی قابل قبولی را برای شرکت به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: لیگ ستارگان ۱۴۰۰ در سال های گذشته تعامل خود را با شرکت های بیمه افزایش داده است و در کنار این، جذب حق بیمه در این حوزه در سال ۱۴۰۰ رشد چشمگیری را تجربه کرد.

موحد لیگ ستارگان را مشوق خوبی برای فعالیت نمایندگان دانست و یادآور شد: طبق آمار و اطلاعات تایید شده رشد خوبی در سال جدید به ثبت رساند.

معاون فنی شرکت بیمه عمر رازی بیان کرد: عملکرد شرکت بیمه الرازی در ارائه و فروش بیمه نامه های عمر در ۷۰ روز ابتدایی سال جاری نسبت به سال ۱۴۰۰ به این ترتیب بوده و تعداد شرکت های بیمه ۲۳۰ درصد افزایش داشته و در در این راستا ستارگان امسال در کنار بیمه عمر لیگ برتر ادامه خواهند داشت.

وی در پاسخ به سوالی درباره طرح امید بیمه رازی گفت: در سال های گذشته بیمه نامه طرح امید طراحی و اجرا شد که بیمه سلامت انفرادی وجود داشت اما حق بیمه دریافت نمی شد و بیمه نامه صادر نمی شد. در این زمینه صادر شد، اما در راستای جهت گیری مشتری، هزینه های درمان در قالب قاب های تبلیغاتی پرداخت می شود.

موحد گفت: برنامه های آموزشی بیمه عمر در سال ۱۴۰۰ با جدیت دنبال شد و در مجموع در سال گذشته هر ماه ۸۴ دوره آموزشی حضوری در حوزه بیمه عمر برگزار شد. همچنین در سال ۱۴۰۱ برنامه های آموزشی ادامه خواهد داشت اما روند و مضامین آن با گذشته متفاوت خواهد بود.

نماینده فنی بیمه عمر، بیمه الرازی تاکید کرد: به منظور به روز رسانی سامانه صدور و پیگیری بیمه عمر، مذاکراتی با سامانه تکنسین ها انجام شد تا خدمات مدرن تری از طریق اینترنت به مشتریان ارائه شود.

وی از پرداخت اینترنتی درگاه های مختلف برای پرداخت حق بیمه عمر خبر داد و در پایان گفت: بررسی عملکرد این شرکت در حوزه بیمه عمر نشان از اعتماد عمومی و اقبال عمومی در این زمینه برای شرکت بیمه الرازی و رشد قابل توجهی در طول سال سالها.. از گذشته لذت ببرید و هدف نهایی از دستیابی به بودجه اعلامیه مدیرعامل محترم جناب آقای دکتر جباری می باشد.

منبع: بیمه الرازی

لینک کوتاهلینک کپی شد!