و آشپزخانه با جیک و دانیل – سارا گلدشتاین


نام (S): جیک و دانیل گلدبرگ

حرفه (ها): جیک کارآفرین و بنیانگذار NIKUFarms.com است. دانیل مدیر محصول است ، در حال حاضر در مرخصی زایمان است.

این بار چگونه بیشتر تضمین می شوید؟ ما دو نفر هستیم و بچه 3 ماهه ما!

در حال حاضر 1-2 جمله برای زندگی توصیه کنید: اتاق کودک هم اتاق او است و هم دفتر جیک ، بنابراین ما تمام روز تعدادی اتاق خواب انجام می دهیم. قهوه درست کنید و روی ایوان بنشینید ، به اتاق کودک بروید تا کار کنید ، کودک به پیاده روی می رود ، ناهار می خورد ، با کودک بازی می کند ، کمی نظافت می کند ، غذا درست می کند ، نوزاد را می خواباند ، می خواند و تکرار می کند!

فقط یک نفر چه چیزی دارد؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. وقتی جیک یک دسته جدید تولید می کند ، ما هر روز میان وعده می خوریم تا کار تمام شود.

در حال حاضر 3 مورد مواد غذایی غیرقابل مذاکره چیست؟

  1. آلبالو خشکه
  2. گوشت
  3. سیب

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی پیدا می کنید؟ ما قسمت های بیشتری از کانال یوتیوب Bon Appetite را تماشا کردیم و از آنجا الهام گرفتیم. جیک چند دستور العمل از کتاب آشپزی “Ottolenghi Simple” را امتحان کرده است ، اما اغلب ما همه مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم ، زیرا انجام کارهای فعلی دشوار است.

ورق مورد علاقه شما که می خواهید در کوآرتانتین داشته باشید چیست؟ استیک کناری کبابی عسلی سیر. جیک صاحب nikufarms.com است بنابراین ما به طور منظم گوشت های پرورشی شده را به خانه خود تحویل می دهیم و نگران نباشیم که محصولات گوشتی از فروشگاه مواد غذایی خارج نشوند. یکی از مزارع شریک او نیز عسل می فروشد ، بنابراین ما می دانیم که اساساً همه چیز لازم برای این کار را داریم.

جیک استیک پهلو را به مدت 24 ساعت در: ⅓ فنجان عسل (مزرعه های NIKU) 1 فنجان سس سویا 4 سیر خرد شده و سیر خرد شده ، ترش می کند. سپس روی کوره ذغال چوب ما می رود تا به 140 درجه برسد (ما اعتقاد راسخ به پختن گوشت با دماسنج داریم ، به طوری که هر بار گوشت به درستی بیرون می آید). ما گوشت را نازک خرد می کنیم و سپس روی سالاد ، پوره سیب زمینی ، ساندویچ ، حمص یا فقط به تنهایی می رود.

نکته آشپزی که در گذشته آموخته اید چیست؟ هنگام پخت ، تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد. ظاهراً این باعث می شود که تخم مرغ ها به طور یکنواخت مخلوط شوند و خمیر یکنواخت تر شود!

اگر سفارش داده اید ، رستوران مورد علاقه شما برای خرید چیست؟ به طرز شگفت انگیزی ، ما از زمان انزوای اجتماعی تنها یک بار سفارش داده ایم. این پیتزا از پیتزا نوا بود ، و جالب اینکه وقتی آن را خوردیم ، متوجه شدیم که خوردن غذا می تواند بیش از حد باشد.

همه سرگرمی های جدید / کتابهای مورد علاقه / پست های مورد علاقه؟ دانیل شروع به پختن دسر (چه کسی نمی کند) و نقاشی کرد. ما واقعاً وارد مجموعه کتاب های گابریل آلون توسط دانیل سیلوا در مورد یک مامور مخفی اسرائیلی هستیم. مجموعه کتاب ها بسیار عالی هستند زیرا تعداد زیادی کتاب برای خواندن بعدی در اختیار دارید. در این مجموعه 20 کتاب وجود دارد!

آیا می توانید یک راهنمایی یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت روی زمین و سالم نگه دارد؟ حداقل یک بار در روز به بیرون بروید ، حتی زمانی که بیرون هوا هنوز سرد است. برای ما ، این بدان معناست که حتی در انتهای روز فقط یک لیوان شراب در ایوان میل کنید.دیدگاهتان را بنویسید