و آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


شماره: ادن فیلیپا

حرفه: گلدشمات

در این مدت با چه کسانی قرنطینه می کنید؟ شریک من ، آدم ، و پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: معامله انحصار

اخیراً چه غذایی را دوست داشتید؟ کرفس

در حال حاضر 3 مورد اصلی مواد غذایی / انبار غیرقابل مذاکره چیست؟ 1. مسافرت

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – در حال حاضر به اندازه کافی سیر نمی شود!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ همه کتابها / وبلاگهای آشپزی مورد علاقه شما؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان خود تماس می گیرم تا ببینم آنها چه کار می کنند و از آن الهام می گیرند ، یا با جستجوی در اینستاگرام و دیدن غذاهای Bon Appetit Peeps.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ تپو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این مافین های بلوبری را این هفته درست کردم و فهمیدم که قرار دادن توت ها در کمی آرد به آنها کمک می کند تا غرق شوند.

هنگام سفارش ، رستوران مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و آن * سرآشپز * بود. آنها یک غذای پنیری پنیری دارند که من عاشق آن می شوم.

همه سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ سالی رونی را می خوانم جستجوی عادی و سپس بلافاصله بعد از کتاب دیگر او گفتگو با دوستان – آنها سریع خواندند و من نیز نمی خواستم متوقف شوم!

آیا می توانید یک راهنمایی یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن / محکم / منطقی نگه دارد؟ من خیلی حمام کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. من همچنین در زمینه چت تصویری با دوستان کلاس peloton داشتم و با سگ ها پیاده روی می کردم. همه این موارد در کنار هم به من کمک کرده تا احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید