ورودی شماره 2 – گوشت گوزن چیلی – پیشگیری از RD


بسیاری از مردان زندگی من شکارچی هستند. شکارچیان خام ، در بیشتر موارد. برای عمرم ، من هرگز انگشت را در جنگل نمی فهمم که صبورانه منتظر یک عکس واضح از بامبی باشم. برای خوردن بامبی هر کاری که لازم است بروید. با این اوصاف ، این یکی از آن چیزهایی است که باعث می شود مردم آنقدر دلتنگش شوند. اما … بله ، هیچ کدام از آن ها برای من خوشایند به نظر نمی رسد.

علاوه بر این ، من خطرات شکار را می دانم. چند سال پیش ، پدر شوهرم تصادف وحشتناکی داشت و از ناحیه قوزک پاره شده روی تنه درخت WAY HIGH UP نگه داشته بود … تا رسیدن کمک. به وسط جنگل کمک کنید … بعد از اینکه او جدید را متوقف کرد. فکر می کنم داستان را درست به خاطر دارم.

فقط بازگویی داستان در اینجا برایم لرز ایجاد می کند. خیلی وحشتناک با این حال ، عشق او به شکار ثابت است و از آن زمان به بعد شکار زیادی کرده است.

گرچه شکارچیان مانند آشپز هستند – آنها می خواهند غذای خود را با دیگران تقسیم کنند. بسیاری از شکارچیان طی این سالها به ما پرنده پیشنهاد داده اند ، و هیچ کدام بیشتر از پدر مارک. به طور کلی ، گوشت گاو چیزی است که من و مارک دوست نداریم ، اما این ممکن است به این دلیل باشد که ما در پختن آن مطمئن نیستیم (خوب ، من مطمئن نیستم). این دختر شیکاگو با مرغ بزرگ نشده است. اما وقتی متن را برای درخواست چند پوند شراب آسیاب شده ارسال کردم ، دیل خوشحال شد که آن را به اشتراک بگذارد!

وقتی این دستور تهیه را در مسابقه چیلی امسال دریافت کردم ، بلافاصله به این فکر کردم که آیا یک دستور العمل واحد در وبلاگم دارم یا نه و فکر می کنم پاسخ منفی است. در 12 سال ، من فکر می کنم این اولین بار است! و من حدس می زنم که بسیاری از افراد در زندگی من از امتحان این دستور غذا هیجان زده می شوند!

و … خوشمزه بود! گوشت گاو را مطمئناً می توان در (یا بوقلمون یا سبزی خرد شده) فشرد ، اما به نظر من این فلفل قرمزها ستاره بودند. هنگام خواندن دستور غذا ، می دانستم که هیچ کمبود طعم و ادویه وجود نخواهد داشت و مطمئناً اینطور بود! لذت بردن!

عناصر

 • لوبیا چیتی خشک 1 پوند

 • 12 عدد فلفل خشک (4 عدد: آنچو ، گوآجیلو ، پاسیلا)

 • 1 فنجان قهوه سیاه

 • 1/2 پوند کوریزو

 • نمک 1 قاشق چایخوری

 • 2 پوند زمین Villercher

 • 1 پیاز ، خرد شده

 • 8 حبه سیر ، ریز خرد شده

 • 2 EL پاپریکا

 • 2 زیره سبز

 • گشنیز آسیاب شده 1 قاشق چایخوری

 • 1 قاشق غذاخوری پودر چیپوتل چیلی

 • 3 رب گوجه فرنگی EL

 • 3 ملاس EL

 • 1 قاشق غذاخوری آب گوشت گاو کم سدیم

دستورالعمل ها

 1. حبوبات را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و با چند اینچ آب روی آن را بپوشانید. یک شب در دمای اتاق بگذارید تا بنوشد.
 2. ساقه های فلفل دلمه ای را بردارید و پاره کنید تا دانه ها خارج شوند. به قطعات کوچکتر بمالید و در یک کاسه ضد حرارت قرار دهید. آب جوش را به اندازه کافی روی فلفل ها بریزید تا جا بیفتد و بگذارید یک ساعت بماند.
 3. فلفل قرمز را با یک قاشق شکاف دار بردارید و به مخلوط کن یا (غذای کوچک) بریزید. نبض و یک خمیر. 1 فنجان مایع خیس خورده رزرو شده را به قهوه اضافه کنید. پوره کنید تا تقریبا یکدست شود.
 4. یک کوره هلندی یا دیگر تابه های بزرگ و گرم و ضد حرارت را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. chorizo ​​را اضافه کرده و بپزید و در حین پخت به شکل خمیر درآورید ، حدود 5 دقیقه. کوریزو را روی بشقاب بگذارید و کنار بگذارید.
 5. ماهیتابه را به کاغذ پخت برگردانید و گوشت گوزن را اضافه کنید ، روی حرارت زیاد بریزید و نمک را اضافه کنید. گوشت گاو را بپزید ، در حین پخت آن را خرد کنید ، حدود 6-7 دقیقه. پیاز را اضافه کرده و 5 دقیقه دیگر یا تا زمانی که نرم شود بپزید.
 6. chorizo ​​رزرو شده را به همراه سیر اضافه کنید. هم بزنید و 1 دقیقه بپزید.
 7. حبوبات خشک شده و خشک شده ، فلفل ، زیره ، گشنیز و پودر چیلی را یکبار با هم مخلوط کنید تا بعد از هر بار افزودن ترکیب شود.
 8. پوره چیلی و رب گوجه فرنگی را اضافه کنید ؛ هم بزنید تا خوب ترکیب شود. ملاس و آب گوشت گاو را اضافه کنید ، هم بزنید تا مخلوط شوند. بجوشانید و حرارت را کم کنید. به آرامی به مدت 3 ساعت یا نیم درب قابلمه را بپزید و گهگاه هم بزنید.
 9. چیلی را داغ و رویش با گشنیز و پنیر سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 12
حجم سرو: 1 1/2 قاشق چایخوری

مقدار در هر وعده:
کالری: 314چربی کل: 8 ، 2 گرمکلسترول: 75 میلی گرم آنسدیم: 615 میلی گرم Engکربوهیدرات ها: 29 ، 0 گرمکتانی: 7 ، 7 گرمقند: 6.3 گرم انجینپروتئین: 35 گرم

به دنبال چیلی بزرگتر هستید؟ اینها برخی از پیشنهادات مسابقه چیلی چیلی گذشته بودند!

خوب باش،

دیدگاهتان را بنویسید