هکاتون Web3 در سنگاپور برگزار شد


هکاتون Morpheus Web3، برجسته ترین هکاتون بلاک چین سال، از ۲۰ تا ۲۸ جولای ۲۰۲۲ همزمان با هفته بلاک چین در سنگاپور برگزار می شود.

انگیزه نوآوری هرگز مهمتر از این نبوده است زیرا جهان به سمت یک بازار دیجیتال متصل و یکپارچه پیش می رود که امنیت و دسترسی بیشتری را نسبت به قبل با فناوری های Web3 ارائه می دهد.

ChainUp Group، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین، امروز حمایت مالی خود از هکاتون Morpheus Web 3 در سنگاپور را اعلام کرد. این رویداد مهمترین رویداد هکاتون بلاک چین است و از ۲۰ تا ۲۸ جولای ۲۰۲۲ همزمان با هفته بلاک چین که توسط انجمن بلاک چین سنگاپور (BAS) برگزار می شود، برگزار می شود.

هکاتون رویدادی است که در آن برنامه نویسان کامپیوتر و سایر افراد از جمله طراحان گرافیک، طراحان رابط کاربری و مدیران پروژه که وظیفه همکاری در توسعه نرم افزار را بر عهده دارند گرد هم می آیند و پروژه های نرم افزاری و گاهی اوقات سخت افزار را با هم توسعه می دهند.

Morpheus Web3 Hackathon یک رویداد منحصر به فرد برای توسعه دهندگان بلاک چین است. بیش از ۵۰۰ سرمایه گذار رسانه ای در این رویداد شرکت خواهند کرد که استعدادهای جدیدی را به فضای وب ۳ معرفی می کند. کارشناسان صنعت بلاک چین نیز در یک سری از دوره ها ایده های جدیدی را آموزش می دهند.

در Sandbox Web3، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) برای تقویت نوآوری و توسعه جامعه نوآوران طراحی شده‌اند.

Sandbox Web3 با اتصال NFT/Metaverse با شرکت‌هایی در فضای برنامه‌های نسل بعدی، یک تجربه مشتری نسل بعدی ایجاد می‌کند. به این ترتیب فرصت های بازاریابی بیشتری برای افزایش فروش و رضایت مشتری ایجاد می شود.

Sandbox Web3 همچنین با ایجاد یک برنامه کاربردی و هویت غیرمتمرکز (DApp) بر کیفیت تجربه مشتری تأثیر می گذارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!