هوا سردتر از فردا خواهد بود


پیش بینی آب و هوای کشور.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام سردی هوا از فردا در تهران و اکثر استان ها گفت: در غرب و جنوب غرب کشور وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، فریبا گودرزی درباره وضعیت جوی کشور گفت: طی چند روز آینده در ساعات بعدازظهر و شب نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب فارس دیده می شود. . رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است که گاهی منجر به خیزش گرد و خاک می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، وی افزود: امروز برای استان های ساحلی دریای خزر و از روز جمعه (فردا) تا دوشنبه هفته آینده در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، اردبیل، شرق و غرب. . در آذربایجان بارش شدید باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود و پیش بینی می شود موقتی و گاهی غبارآلود باشد. این وضعیت در روزهای یکشنبه و دوشنبه در ارتفاعات البرز نیز رخ خواهد داد.

یک کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا (جمعه) تا دوشنبه هفته آینده دمای هوا در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل کاهش محسوسی دارد و در اکثر نقاط کشور هوا خنک خواهد بود.

و گدرزی ادامه داد: طی چند روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد همراه با گرد و خاک و در سه روز آینده در غرب و جنوب غرب کشور وزش باد شدید موقتی و گرد و خاک خیز می شود. . کشور.

وی اعلام کرد: شرق دریای عمان و دریای خزر طی چند روز آینده مواج و متلاطم خواهد بود.

کارشناس هواشناسی سازمان هواشناسی تهران گفت: آسمان تهران امروز صاف است و طی ساعاتی بیشینه دمای تهران ۳۸ درجه و هوای تهران از فردا سردتر می شود.

منبع: آفتاب نیوز

لینک کوتاهلینک کپی شد!