همه چیز درباره خدمات مختلف اپلیکیشن Top


تاپ بیش از ۵۰ خدمت را تحت نظارت بانک مرکزی، شاپرک و سایر نهادهای قانونگذار در فضایی امن و مطمئن تحت حمایت بانک پارسیان ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، اپلیکیشن تاپ متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (TOP) بانک پارسیان است.

تاپ مرجع کامل فناوری مالی و خدمات پرداخت، گردشگری و تفریح، خدمات خودرویی، خدمات مالی و اعتباری، بازار سرمایه و ارائه دهنده بهترین و جدیدترین عبارات در زمینه پرداخت در کشور می باشد. تاپ تحت نظارت بانک مرکزی، شاپرک و سایر نهادهای قانونگذار، در فضایی امن و مطمئن و با امکان بانک پارسیان و شرکت های تابعه آن، ضمن حفظ محرمانه بودن اطلاعات شخصی و مالی کاربران خود، بیش از ۵۰ خدمت ارائه کرده است. بر روی سیستم تلفن همراه و فعال شده با ترکیب خدمات مختلف در بسته های مختلف، هر آنچه را که نیاز دارید را در قالب یک اپلیکیشن برتر ارائه می دهد و میزبان تعداد زیادی خدمات و خدمات از سازمان ها و شرکت های بزرگ کشور است.

لیست برنامه

در منوی اصلی اپلیکیشن Top 7 سرویس وجود دارد که با کلیک روی هر کدام صفحه مربوطه باز می شود. این هفت سرویس به شرح زیر است:

 1. قبض را پرداخت کنید
 2. کارت به کارت
 3. خیریه
 4. بسته اینترنت بخرید
 5. خرید شارژ
 6. خرید طرح ترافیک
 7. جریمه ماشین را پرداخت کنید

۱. پرداخت صورت حساب:

در قسمت پرداخت قبض ۳ گزینه «قبض تلفن همراه»، «قبض تلفن ثابت» و «سایر قبوض» وجود دارد.

برای پرداخت قبض موبایل و تلفن ثابت پس از وارد کردن شماره موبایل و شماره تلفن ثابت تنها چیزی که نیاز دارید شماره کارت و کد کارت دوم است و سایر قبوض را پرداخت کنید یا باید بارکد قبض را اسکن کنید یا “شناسه قبض” را وارد کنید و “شناسه پرداخت” و سپس با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت خود پرداخت را انجام دهید.

۲. کارت به کارت:

از طریق این بخش می توانید از کارت های پارسیان، ایرانزمین، سینا، شهر، حکمت ایران، سرمایه، روز، پست بانک ایران، قوانین، تعاونی توسعه، انصار و قرض الحسنه رسالت به تمامی کارت های عضو شتاب منتقل کنید. برای این کار کافی است اطلاعات مورد نیاز خود را که شامل «کارت مبدا»، «کارت مقصد» و «مبلغ» است وارد کنید.

۳. خیریه:

در این قسمت می توانید مبلغ مورد نیاز را به سازمان ها و انجمن های حمایتی واریز کنید تا کار خوبی انجام شود. در این قسمت پس از انتخاب موسسه و مبلغ مورد نیاز، تنها به “شماره کارت” و “کد کارت دوم” نیاز دارید. اسامی برخی از خیریه های ارائه شده در این برنامه در زیر آمده است:

 • مرکز هموفیلی ایران
 • استاندارد حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
 • خانه نگهداری از سالمندان و معلولان کهریزک
 • انجمن ام اس ایران
 • بنیاد خیریه شریف
 • مؤسسه توانبخشی فرزندان عثمان
 • موسسه مهر آفرین ساخته شده در دوران نیکوکاری
 • خیریه ۱۴ معصوم تهران
 • خیریه ۱۴ معصوم اهواز
 • و…

۴. خرید بسته اینترنتی:

برای خرید بسته اینترنت، پس از وارد کردن شماره تلفن و انتخاب نوع بسته اینترنت مورد نظر، می توانید با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت خود، بسته اینترنت را خریداری کنید.

۵. برای خرید اعتبار:

برای خرید اعتبار کافی است شماره تلفن، مبلغ مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت شماره کارت و رمز کارت دوم را وارد کنید.

۶. خرید طرح ترافیک:

برای خرید طرح ترافیک ابتدا نوع طرح و زمان شروع را انتخاب کرده و شماره پلاک را وارد کنید سپس برای پرداخت به «شماره کارت» و «کد دوم» کارت خود نیاز خواهید داشت.

۷. پرداخت جریمه خودرو:

برای پرداخت جریمه خودرو باید شناسه قبض و شناسه پرداخت کننده را وارد کنید یا بارکد قبض را اسکن کنید و در نهایت برای پرداخت به شماره کارت و کد دوم کارت نیاز دارید.