هفتاد سال مشتری مداری و خدمات مردمی


پیام مدیر عامل بانک صادرات ایران به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس این بانک

سعدیه ایمانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، در نامه ای در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۰۰، همزمان با آغاز هفتاد و یکمین سال فعالیت این بانک نوشت: «بانک صدارت ایران، بانکی ریشه دار و مردمی و مبتنی بر اصول حرفه ای در صنعت بانکداری و نگاه مسئولانه به اقتصاد و معیشت مردم، پس از دریافت بیشترین ارزش افزوده برای همه ذینفعان بانک.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، مصادف با پانزدهم بهمن ماه ۱۴۰۱، آغاز هفتاد و یکمین سال فعالیت این بانک، در پیامی این روز فرخنده را به همه همکاران و پیشکسوتان، سهامداران، مشتریان، عموم مردم، مردم شریف، دولتمردان، همه کسانی که با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همدردی کردند، تبریک و تهنیت باد و تاکید کرد: ایران عمیق است – بانک صادرات مردم. و روت با تکیه بر اصول حرفه‌ای در صنعت بانکداری و نگاه مسئولانه به اقتصاد و معیشت مردم، تلاش می‌کند تا بالاترین ارزش افزوده را برای همه صاحبان علاقه به بانک به دست آورد.

متن پیام مدیرعامل بانک صادرات ایران به شرح زیر است:

بانک صادرات ایران امروز در آغاز هفتاد و یکمین سال خدمت و رشد خود با تکیه بر سابقه و تجربه چشمگیر، پایه های مستحکم و سرمایه های انسانی توانمند و با انگیزه و همچنین حضور گسترده، جایگاهی در اقتصاد کشور به دست آورده است. در داخل و خارج از مرزهای کشور عزیزمان جایگاه والای خود را حفظ خواهد کرد و با شعار «خدمت به مردم» در عرصه های اقتصادی، صنعتی و تجاری کشور با اقتدار گام های بلندتری در جهت کسب اعتبار بردارد.

کارنامه پرافتخار بانک صادرات ایران که در ۲۴ شهریور ۱۳۳۱ وارد حوزه بانکی کشور شد بر هیچکس پوشیده نیست و کمتر کارخانه و واحد تولیدی در کشور است که دست یاری به سوی بانک صادرات دراز نکرده باشد. از آن زمان در ایران این در حالی است که با وجود شبکه گسترده شعب، از کمک های اقشار مختلف مردم غافل نشده است تا جایی که سهم امروز این بانک در حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و ایفای مسئولیت های اجتماعی سهم برجسته و مهمی به نظام بانکی است.

این سرافرازی و سربلندی آنچنان نعمت گرانبهایی است که به همت نیروی انسانی توانمند و متعهد و همراهی همکاران بازنشسته در کشور پهناور ایران توانسته است اهداف والای خود را برای حضور مؤثر و سازنده تعریف کند. اقیانوس اطلس تا آسیای مرکزی، خلیج فارس و دریای عمان برای ماندگاری این درخت تنومند آهسته است و ارزش تلاش را با جان و دل دارد.

ما در نظر داریم در این بانک ریشه دار و مردمی که جایگاه ویژه ای در ذهن ایرانیان دارد و نقش آن تار و پود خدمت ۷۰ ساله به کشور است با تکیه بر متخصصین، بیشترین ارزش افزوده را برای تمامی ذینفعان بانک فراهم آوریم. اصول در صنعت بانکداری

این روز فرخنده را به تمامی همکاران شاغل، بازنشستگان، سهامداران، مشتریان، توده مردم، مردم شریف، دولتمردان و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. افتخار ابدی و سربلندی بانک صادرات ایران.»

لینک کوتاهلینک کپی شد!