هتل های فرودگاه را به بهترین رتبه بندی هتل های کشور تبدیل کنید


مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد: تبدیل هتل های فرودگاهی به بهترین رتبه بندی هتل های کشور و راه اندازی خدمات جدید هتلداری از مهمترین برنامه های این شرکت در سال ۱۴۰۱ بود.
به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، سمانه یوسفی گفت: همچنین زیرساخت های بازاریابی در هتل در حال تقویت و ریشه یابی است و توجه ویژه ای به کمیته زیرساخت، توسعه بازار فروش و بازآموزی کلیه کارکنان این هتل می شود. واحدهای هتلی مختلف با طرح آموزشی مدون، از دیگر برنامه های امسال است.
وی با اشاره به عملکرد موفق این شرکت در سال ۱۴۰۰ گفت: ایجاد بستر مناسب برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری از طریق تشکیل گروه های تجاری متنوع و شرکت های نوپا که منجر به تولید نرم افزارهای مدیریتی یا PMS (Think) می شود. مرکز) و نرم افزار BI با قابلیت پیاده سازی سیستم هزینه در حال حاضر از مهمترین فعالیت های سال گذشته بود.
الیوسفی افزود: ارائه استانداردهای استاندارد هتلداری (SOP) و ایجاد آگاهی برای مجموعه های هتل در فرودگاه ها به عنوان تنها پایلوت ارائه دهنده خدمات هتلداری به مسافران فرودگاهی از دیگر اقدامات سال گذشته بود.
وی ادامه داد: حفظ نیروی انسانی شاغل در هتل و عدم تعدیل پرسنل بر حسب شرایط کرونایی و اقتصادی کشور و سیر صعودی ضریب اشغال هتل ها و همچنین اخذ مجوز تغییر برند هتل فرودگاهی برند ایرانی رکسان) بخشی دیگر از سال گذشته است.

شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات یکی از زیرمجموعه‌های گروه سرمایه‌گذاری گردشگری و میراث فرهنگی ایران (سمگا)، زیرمجموعه گروه مالی گردشگری است. مشارکت، ساخت و بهره برداری از مجموعه های مختلف خدمات شهری، خدمات گردشگری، هتل ها، هتل ها، آپارتمان ها و دهکده های گردشگری از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. هتل های رکسان و فرودگاه رامز توسط این شرکت اداره می شوند.