نکاتی درباره استفاده از مجله غذایی برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیارائه راهکارهای موفق برای ایجاد و حفظ رژیم کاهش وزن یا حتی حفظ الگوی تغذیه سالم برای بسیاری از زنانی که در تمام زندگی خود با وزن دست و پنجه نرم کرده اند ، مقدس است. من می دانم که من این کار را کردم و اکنون با هر چیز دیگری که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من غذا را با سوخت و انرژی و سرزندگی برای کشف زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. مقابله با هدایای شگفت انگیز و چالش های پیری.

اگر شما مانند گذشته هستید ، هنوز بدنبال پاسخی هستید تا جادویی شما را تغییر دهد. یک قرص جادویی که تغییر آن را آسان می کند.

خانمها ، پاسخ در مغز شماست. بدون قرص جادویی جادو این است که می توانید از روشهای ابتکاری برای انجام اقدامات جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید چیزی است که برای انجام کاری به روش جدید لازم است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تمام عمر این کار را کرده اید.

خوشبختانه مهارت های تغذیه سالم به شما می آموزد که جای خود را در دهه 60 ، 70 و بعد از آن و بسیار بهتر از آن بگیرید. وقتی وارد وضعیت موجود می شوید ، تحت تأثیر دیدگاه های غذاهایی قرار می گیرید که با تبلیغات بمباران می شوند. غذای عالی که دوست دارید ، دوست شما هستند ، شما را سیر می کند و حتی جایگزین معشوق شما می شود! در سن خود ، از مدت زمانی که تبلیغ کنندگان برای آرزوی غذای ناسالم خود به شما می دهند ، خسته نشوید!

نکته خوبی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که تقریباً تنها کاری که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ، ترکیبی از اقدامات و فعالیت هایی است که باعث کاهش وزن موفق ، استخوان های قوی و مغز سالم می شود.

و برای من جادو این است که وقتی این مهارت ها را یاد می گیریم ، از عمل یادگیری بهره مند می شویم و توانایی یادگیری خود را افزایش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب منجر به توانایی شما در ایجاد عادات بیشتر می شود.

نگه داشتن مجله غذایی یکی از مهارتهایی است که اگر یاد بگیرید که به آن اعتماد کنید ، اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که وزن خود را افزایش می دهند و به اهداف زندگی دست می یابند ، در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و ثابت شده است که داشتن یک مجله غذایی شما را به موفقیت می رساند.

هدف از تهیه مجله غذایی

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک مجله غذایی کاهش وزن و کاهش وزن است ، می توانید برای یادگیری بیشتر از اعتماد به دیگران تلاش کنید.

دفتر خاطرات غذایی یا مجله چه کار می کند؟

دو عامل مهم در روزنامه نگاری غذایی دخیل هستند:

مکانی برای ثبت اینکه چه چیزی و چه مقدار می خواهید بخورید.

مکانی برای پیگیری آنچه ، چه موقع ، چقدر خوردید.

رویکردهای زیادی برای نگه داشتن یک مجله غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفقی هم فضا برای ثبت برنامه شما و هم مکانی برای ثبت مواردی که در واقع در بدن خود قرار داده اید را شامل می شود.

علاوه بر این ، موارد دیگری را نیز باید رعایت کنید تا بدانید چه چیزی شما را به حرکت در مسیر هدایت می کند یا انگیزه می دهد و چه اتفاقی می افتد که شما را از مسیر خارج می کند.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن پیگیری کنید. اغلب ما به دلیل آشفتگی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. احساسات خود را دنبال کنید و میزان گرسنگی شما هنگام غذا خوردن فرآیندهای داخلی شما را که از مغز ناخودآگاه شما رخ می دهد باز می کند. خودآگاهی آموزش است!

4. هدف خاص خود را دنبال کنید و چرا می خواهید به آن برسید. ما برای تغییر عادات به انگیزه قوی نیاز داریم زیرا ماهیت تغییر عادت خارج از محدوده راحتی ما و ناراحتی چیزی ناشناخته است.

وقتی هدف خود را می نویسید و آن را بسیار مشخص می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن و نوشتن در مورد اینکه چرا می خواهید به آن برسید می کنید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را زنده کنند تا تغییراتی را که برای انتخاب متفاوت باید انجام دهید ، ایجاد کنند.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما به شما انگیزه انجام یا عدم انجام آن را می دهد. و در نهایت ، این اقدامات هستند که به شما نتایج می دهند.

چرا کار می کند؟

محققان حدس می زنند که موفقیت استفاده از مجله غذایی در کاهش وزن پایدار ناشی از آگاهی و مسئولیت پذیری است. اغلب ما از میزان غذا خوردن خود آگاه نیستیم و به ما راهی برای قضاوت در مورد مقدار یا اندازه وعده ها می گوید. وقتی آن را یادداشت می کنیم ، مسئول خودمان می شویم. اگر مجله غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، مسئولیت متفاوتی داریم. گاهی اوقات درست زمانی که نمی خواهید چیزی بنویسید ، میل شما به خوردن یک وعده غذایی را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تجسم غذاهای برنامه ریزی شده نیز شانس موفقیت شما را تقویت می کند.

تغییر عادات کلید موفقیت است

اگر برای خوردن عادت های قدیمی کار می کنید ، از یک روزنامه غذاخوری استفاده کنید تا از طراحی مغز خود برای حمایت از شما در این روند استفاده کنید. استفاده از یک مجله غذایی قشر پیش پیشانی شما (PFC) را درگیر می کند، مدیرعامل ذهنی شما ، مدیر مغز و زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی ، اجرای برنامه و درک اینکه کارهایی که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر بلندمدتی بر شما خواهد داشت عالی است.

اگر غالباً در پایان روز جلوی یخچال هستید ، از خود بپرسید: “خوردن من چه حسی دارد؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید ، بلکه از مغز لیمبیک خود استفاده می کنید ، که نمی تواند آینده را تصور کند و فقط به دنبال تصرف فوری است. این قسمت از مغز شما ممکن است مدتهاست که کار می کند و شما را به یاد نورون هایی می اندازد که با هم شلیک می کنند. هر چه بیشتر با استفاده از PFC خود تمرین کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی در ضمیر ناخودآگاه شما احتمالاً هر فرصتی را برای رسیدن به اهداف کاهش وزن و سلامتی شما محکوم می کند.

به یاد داشته باشید که برای نوشتن غذای خود موفق باشید ، باید غذا را در خانه خود داشته باشید ، آماده پخت یا از قبل پخته شده. می توانید در مورد این 8 مرحله برای ساده سازی برنامه ریزی غذا در این لینک مطالعه کنید.

1. تصمیم بگیرید که چه نوع مجله / دفتر خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر تکه های کاغذ در آشپزخانه نگه دارید ، ممکن است بخواهید برنامه غذایی روز بعد را همان جا یادداشت کنید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف پول خود داشته باشید تا در ابتدا وعده های غذایی خود را در ابتدا ردیابی کنید. شاید بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا از برنامه غذایی مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چقدر می نویسید.

چه زمانی برای وعده غذایی خود برنامه ریزی می کنید؟ ویرون بت ؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به زمانی از روز متعهد شوید که در آن غذاهایی را که می خورید پیگیری کنید.

3. تصمیم بگیرید که دنبال چه چیزی هستید.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel کار کنید و بسیاری از نقاط داده را برای پیگیری نگه دارید ، می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید از چه مواردی پیگیری کنید.

در اینجا توصیه های من برای موارد زیر است:

الف. پروتکل کل تغذیه شما آنچه برای کاهش وزن تصمیم می گیرید بخورید ؛ چقدر و چه موقع آن را می خورید آن را بنویسید. آن را راضی کننده و پایدار کنید.

ب- برنامه غذایی شما برای 24 ساعت آینده شامل قهوه ، ناهار و شام. این همان چیزی است که PFC شما برای شما برنامه ریزی کرده است تا وزن خود را کاهش دهید و همیشه گرسنه نباشید.

ج- در واقع چقدر و در چه ساعتی غذا می خورید. چیدن میان وعده یا نوشیدنی را فراموش نکنید. همچنین آنچه شما به عنوان میان وعده های سالم (به عنوان مثال هویج) در نظر گرفته شده است.

موارد دیگری که باید برای درک و تغییر الگوی خوردن احساسی خود رعایت کنید:

D. قبل و بعد از شام چقدر گرسنه بودید؟

ه) لحظات استرس زا یا احساسی را که در روز شما اتفاق افتاده است ثبت کنید. چگونه با این شرایط کنار آمدید؟

س. هر گونه شگفتی که ممکن است آموخته باشید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز وعده های غذایی خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر مجله خود ارزیابی کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، همان کاری را که انجام می دهید ادامه دهید. به یاد داشته باشید که وزن شما به طور طبیعی تا 3 #ثانیه در روز متغیر است و شما می خواهید حداقل 2 تا 6 هفته از روزنامه نگاری مواد غذایی را جمع آوری کنید تا مشخص شود آیا برنامه شما در حال کار است یا خیر.

اگر بعد از 2 تا 4 هفته برنامه شما به نتایج دلخواه شما نرسید ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور و اصلاح کنید.

خانمها ، در هر سنی ، تغییر عاداتی که در طول سالها با تمرینات زیاد ایجاد شده است ، با یادگیری مهارتهای جدید به زمان و صبر نیاز دارد. استفاده از مجله یک مهارت جدید است – از آن برای توجه به آنچه می خورید ، نحوه واکنش به نوسانات وزن ، گرسنگی ، احساسات خود استفاده کنید. افکار شما در مورد همه موفقیت ها و شکست ها به شما درک درستی از انسانیت شما و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید داشته باشید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم را انتخاب کنید تا انرژی و نشاط لازم برای زندگی خود را داشته باشید. این همه چیز در مورد آن است.

پت بوپر بکر یک مربی حرفه ای دارای وزن و وزن است. او زنان بالای 50 سال را آموزش می دهد که بیشتر عمرشان با چاقی دست و پنجه نرم می کردند. او به آنها می آموزد که چگونه وزن کم کنند ، از خوردن احساسی دست می کشد و به آنها می آموزد که امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و برای آینده خود هیجان ایجاد کنند. او کاملاً ایمن است برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی آنها گوش دهید ، هرگز برای کاهش وزن در iTunes ، Stitcher یا هر کجا که به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید دیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید