نوین پیمنت به عنوان اولین شرکت پرداخت، فیش پرداخت تراکنش های زیر ۲۰۰ هزار تومان را حذف کرده است.


به گزارش سایت خبرآنلاین، امین متی، مدیرعامل شرکت نوین پرداخت از حذف فیش تراکنش در دستگاه های کارتخوان خبر داد.
امین متی، مدیرعامل پرداخت نوین آرین از ابطال رسید تراکنش های کمتر از ۲۰۰ هزار تومان در دستگاه های کارتخوان این شرکت خبر داد. و وی در مصاحبه ای اعلام کرد که نوین پیمنت به عنوان اولین شرکت در صنعت پرداخت الکترونیک، اجرای مراحل ابطال فیش های کاغذی، ارائه آن به مشتریان را آغاز کرد و امروز یکشنبه ۲ مردادماه اولین تراکنش ها را بدون ارائه با موفقیت انجام داد. رسید پرداخت

امین مطیعی مدیرعامل شرکت نوین پرداخت با اشاره به الزام شاپرک مبنی بر حذف فیش های پرداخت از دستگاه های کارتخوان گفت: نوین آرین پرداخت به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و به روز علاوه بر رعایت الزامات اعلام شده توسط شاپرک. در صنعت پرداخت الکترونیکی، قصد دارد هزینه های موجود را کاهش دهد، اقدامات حمایتی برای حفاظت از محیط زیست و کاهش مصرف کاغذ به کمترین حد ممکن را انجام دهد. بنابراین اولین تراکنش های بدون قبض تحویل کارت خوان این شرکت توسط پذیرندگان در تاریخ ۳ مرداد ماه انجام شد. وی در ادامه با امیدواری نسبت به گام های موثر پرداخت نوین آرین در صنعت پرداخت گفت: در هفته های آتی همکاران ما اقدامات مهمی را در نوین پرداخت انجام خواهند داد که نویدبخش آینده ای روشن خواهد بود.

به این ترتیب مشتریان کارتخوان های شرکت پرداخت نوین می توانند در صورت نیاز، عدم دریافت یا عدم دریافت رسید از کارتخوان و یا ارسال رسید تراکنش خود را انتخاب کنند.کاربرد خورشیدمانیتورینگ نوین پیمنت با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه پرداخت الکترونیک خدماتی از قبیل کارت خوان، مبدل خودپرداز بانک نوین، درگاه پرداخت و سایر خدمات در زمینه پرداخت را به مشتریان خود ارائه می دهد که در حال حاضر این شرکت بیش از ۴۵ خدمات ارائه می دهد. نمایندگی ها و شعب در سراسر ایران مشغول خدمت رسانی به مشتریان خود هستند.