نمایش همزمان این تصویر و درگاه پرداخت آنلاین با پرداخت الکترونیکی پرداخت


این کار از طریق یک پنجره واحد برای تجارت الکترونیک انجام می شود

شرکت پرداخت الکترونیک سداد همزمان با دریافت عماد آماده ارائه درگاه به متقاضیان درگاه پرداخت آنلاین از طریق پنجره ماژول تجارت الکترونیک می باشد.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت در ماه های اخیر با مرکز توسعه تجارت الکترونیک همکاری کرده است تا بسترهای لازم برای دریافت پرداخت های همزمان و درگاه های پرداخت را پیدا کند.

به این ترتیب سداد راه را برای سایر شرکت‌های پرداخت الکترونیکی هموار کرد تا پس از اجرای رویه‌های فنی گسترده، وب سرویس عماد و پنجره تجارت الکترونیک، با گام‌های سریع‌تر و کوتاه‌تر، آماده ارائه خدمات مناسب به متقاضیان درگاه پرداخت آنلاین باشند. تنهایی

مرکز توسعه تجارت الکترونیک از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت دعوت کرد تا به وب سرویس عماد و پنجره واحد تجارت الکترونیک متصل شوند.

در این صورت شرکت ها می توانند همزمان با ثبت درخواست، درگاه پرداخت را دریافت کنند.

از این پس مشاغل نیز می توانند با دریافت توکن اعتماد الکترونیکی به صورت مستقیم درگاه پرداخت آنلاین را دریافت کنند و با توجه به هماهنگی های انجام شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ارسال این درخواست، نیازی به ورود مجدد نیست. اطلاعات دریافت درگاه پرداخت

این امکان پس از آن امکان پذیر شد که SADAD به منظور ایفای مسئولیت خود در بهبود و تسریع فرآیندهای پرداخت بر اساس رویکرد تعاملی با نهادهای مسئول و با همکاری نزدیک مرکز توسعه تجارت الکترونیک، اخیراً این تصویر و وب یک پنجره را پیاده سازی و آزمایش کرد. سرویس.

سداد همواره در تلاش است تا با ایجاد چنین خدماتی به ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیک در کشور کمک کند.

با ارائه این بستر، متقاضیان ورود به درگاه اینترنتی می توانند پس از انتخاب سرویس پرداخت مورد نیاز یا شرکت دستیار پرداخت از لیست شرکت های متصل به پنجره واحد، اطلاعات تایید شده هویت، دامنه، تلفن ثابت، موبایل، ایمیل، آدرس نوع فعالیت، کد مالیاتی و غیره، بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات، می توانید درخواست پورتال آنلاین را ثبت کنید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!