نمایشگاه الکامپ در نیمه اول مرداد ماه برگزار می شود


بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ پس از چندین بار به تعویق افتادن به دلیل بیماری عروق کرونر سرانجام از ۱۱ تا ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، با شیوع ویروس کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفند ۹۳، بسیاری از نمایشگاه ها به تعویق افتاد و برخی نیز لغو شدند. بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) ابتدا قرار بود در سال ۱۳۹۹ برگزار شود که به دلیل کرونا چندین بار به تعویق افتاد و البته الکامستارز (بخشی از الکامپ با استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۵ به صورت آنلاین برگزار شد. پس از آن، الکامپ برای ۲۶ جولای و سپس فوریه ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده است که دوباره به دلیل وضعیت کرونا لغو شد.

سرانجام پس از فراز و نشیب های فراوان و با شرایط مساعد و از سرگیری مجدد نمایشگاه ها، تاریخ جدید بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، محاسبات و تجارت الکترونیک (الکامپ) به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تعیین شد. بر اساس اعلام ستاد مرکزی الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از سه شنبه ۴ مرداد لغایت جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

بخش اصلی الکامپ ۱۴۰۱ با حضور شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، گروه‌های دانش‌بنیان و فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور اعم از شرکت‌ها، تیم‌ها، گروه‌ها، اپراتورهای مخابراتی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی و بازیگران کلیدی این اکوسیستم برگزار می‌شود. حوزه. سایر بخش های الکامپ از جمله الکامستارز، الکامپیچ، الکامتکس، الکامجاب، تینوستارس، توانتک، کپیتال گیت وی و اتاق شتاب نیز از حضور خلاقان جوان و شرکت های نوآور استقبال می کنند.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ به منظور تسریع در روند امور اجرایی نمایشگاه از روز شنبه ۱۲ خردادماه فرآیند درخواست را آغاز می کند و این روند تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت. سپس پس از تایید مدارک متقاضیان توسط کمیته برگزاری، متقاضیان بر اساس اولویت ثبت نام و بر اساس منطقه اعلام شده به سایت دعوت خواهند شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!