نحوه دریافت وام با سهام


سهامداران می توانند از طریق اپلیکیشن EVA و اعتبارسنجی سهام خود در کمترین زمان ممکن از بانک ملی ایران اعتبار دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این سرویس جدید که از طریق بانک ملی ایران ارائه می شود، نقش بسیار مهمی در شرایط کنونی جامعه برای افزایش قدرت خرید دارد. طبقات مختلف و گردش اعتبارات اعطایی برای رفاه، به تولید و کاهش سطح نقدینگی در جامعه کمک می کند.

به گفته سامیه محمدی، مدیر پروژه طرح کارت اعتباری در شرکت سپرده گذاری مرکزی، بیش از ۳۰۰ هزار درخواست تایید هوشمند سهام از طریق بانک های عامل بدون مراجعه حضوری ثبت شده است که ضمانت این کارت های اعتباری پشتوانه آن است. حقوق مالکیت و بدون نیاز به ضامن.

لازم به ذکر است متقاضیان کارت اعتباری می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاع رسانی مشتریان بازار سرمایه (سجام) در این سامانه ثبت نام کرده و هویت خود را احراز کنند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام سجام به برنامه ملی مراجعه کنند. بانک ایران. تاییدیه خود را ثبت کنید

در این طرح، سهامداران می توانند با حفظ دارایی های ارزشمند خود از مزایای سهامداران مانند سود سهام، افزایش سرمایه و مشارکت در استخرها برخوردار شوند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!