نحوه درمان آب نبات هالووین در خانه


من هالووین را دوست ندارم.

چی؟ من نه.

من “وحشت” و “ترس” خود را به درستی در یک جعبه الکترونیکی جادویی نگه داشتم ، نه در خیابان ها از طریق بچه گدایی.

گفته می شود ، من فرزندانم را ملزم می کنم که به آنها اجازه دهند کلاهبرداری کنند ، آب نبات هالووین بخورند ، یا به من کمک کنند تا در رویدادهای کوچک پارک و بازی هالووین (برخی مدارس و مناطق دارای حیوانات خانگی زیاد) غذاهای خود را کنار بگذارم. کلید-ساختمان های آپارتمانی ورودی ، غرفه ها یا ماشین های پارک شده ای داشته باشید که بچه ها در آن غرفه ها ، اتومبیل ها ، مغازه ها در خیابان ، کلاس ها و رویدادهای ترفند یا معالجه مدرسه PTA را انجام می دهند!

با این حال ، من همیشه چنین احساسی نداشتم.

آنچه در این سالها به سختی آموخته ام این است که شما نمی توانید فرزندان خود را از دنیا پنهان کنید … و نمی توانید دنیا را از فرزندان خود پنهان کنید. در عین حال ، ما مشکلات خود را داریم که باید با آنها کار کنیم در حین ما سعی می کنیم به فرزندان خود بیاموزیم که بهتر از همیشه بدانند. بنابراین ، اگر سعی کنیم بفهمیم “مصرف سالم آب نبات هالووین” چگونه است تا بچه های ما یاد بگیرند ، Weeeee سعی کن نگه داری خودمان سرقت آدامس و خوردن آن هنگام تماشای داستان ترسناک آمریکایی.

بسیاری از مردم احتمالاً به چیزی احتیاج خواهند داشت که فقط بخواهند “فقط دست از شیرینی های بچه لعنتی بردارند” یا چنین مزخرفاتی. با این حال ، واقعیت این است که “اراده” فقط یک چشمه در مغز شما نیست که هنوز به آن دست نزده اید – این مهارتی است که با گذشت زمان آن را توسعه می دهید ، مهارتی که وقتی منتظر می مانید به طور فزاینده ای دشوار می شود. دقیق عمل کنید برخلاف “اعمال اراده” در بیشتر زندگی شما.

آنچه بسیاری از مردم با “اراده” اشتباه می کنند در واقع همان چیزی است که می تواند به عنوان “عادت” طبقه بندی شود. شما باید توانایی ارائه چیزی را که می دانید خواسته را برآورده می کند ، توسعه دهید و سپس باید این توانایی را به یک عادت تبدیل کنید. در حقیقت به نظر می رسد “شما برای استفاده” برای همه دیگران استفاده می کنید.

مغز ما در حال حاضر می داند که غذای ناخواسته به طریقی خاص ارضا می شود ، و این باعث می شود که شما آن را راحت تر میل کنید ساچ این شما را خوشحال می کند ، شما را سیر می کند ، شما را ارضا می کند ، به شما انرژی می بخشد ، به شما ادامه می دهد – هر آنچه بدن شما برای احساس بهتر نیاز دارد. چرا مغز شما را از این موضوع منحرف می کند؟

اکنون ، ما می دانیم چرا. آن است مانند که کار را سخت می کند

برای بسیاری از ما ، “چگونه” در توسعه آن اراده شامل خارج نگه داشتن آن از خانه است. بله ، این بدان معناست که آب نبات هالووین نیز وجود دارد.

میدونم میدونم. بومل اما ، اگر به دنبال شروع بی تفاوتی من در مقابل هالووین هستید ، این از اینجا شروع شد.

این بدان معنا نیست که من یک کلاهبردار کامل هستم. حتی اگر من در این زمان از سال شیرینی یا شیرینی دیگری نمی خریدم – و مرد ، من میله های بزرگ را نیز خریدم تا به آنجا بروم! – در اینجا آنچه من به جای آن انجام می دهم:

1) به خرده فروش شرقی یا تعداد دیگری از خرده فروشان عمده فروشی که اسباب بازی های سرگرم کننده عالی را به صورت عمده و ارزان ارائه می دهند ، مراجعه کنید. انگشترهای کوچک ، جواهرات تقلبی ، اکشن ، ساخت لاک ناخن ، خالکوبی موقت ، شمع برق ، گوشواره های چسبان ، چیزهایی که برای بچه های کوچک سرگرم کننده است باعث خوشحالی بچه های همسایه شما می شود. در شیرینی را از خانه دور نگه دارید

2) تیرانداز باشید و این کار را انجام دهید. (من می خواهم کاملا این کار را انجام دهید.)

3) برای بچه های بزرگتر ، یک دسته کارت هدیه بردارید و فقط 5 تا 10 دلار برای برخی از آنها بگذارید در حالی که بقیه آنها کاملاً خالی است … آنها را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و بگذارید بچه ها با آنها ماهی بگیرند. امیدوارم آنها یکی از کسانی را انتخاب کنند که پول آن را دارند. (منظورم این است که آن موقع توپ می زنی.)

فرض کنید شما ترفند یا درمان کوچک خود را انجام می دهید و آنها با شیرینی های مادر شیرین به خانه می آیند.

در اینجا آنچه انجام می دهید – به آنها پیشنهاد مبادله بدهید. زمان بازی “بیایید معامله کنیم” است.

“بنابراین ، من می دانم که شما شیرینی دوست دارید ، اما … می دانم که شما از سری کتاب های جدید Minecraft که در کتابخانه دیدیم خوشتان آمد …”

“مامان ، جو …”

“منظورم این است که شیرینی ها فقط چند دقیقه برای شما دوام می آورند … شما این کتابها را دارید تا ابد

“آیا اکنون می توانیم کتاب ها را تهیه کنیم؟”

“مطمئنا … اما شما باید شیرینی ها را کنار بگذارید. شیرینی های خود را به من بدهید و ما می توانیم به سراغ کتاب ها برویم.”

آنها کودک هستند. وجود دارد همیشه چیزی که آنها به خاطر شیرینی ها از دست می دهند. وظیفه شما ، به عنوان والدین ، ​​این است که بفهمید این چیز چیست و مدام خود را برای این موقعیت آماده کنید. عکس – گاهی اوقات ، بسته به سن کودک ، آنها شیرینی را برای e بزرگ آب نبات ، یا باریک بزرگ ژله دونات ، یا کمی زمان برای پختن کوکی ها با شما. اگر به شما کمک می کند که شیرینی ها را در خانه نگه دارید و در دراز مدت ، از ناامیدی و ناامیدی از آزمایش خود و سپس کوتاه آمدن اجتناب کنید ، پس من طرفدار آن هستم.

من می دانم که برخی افراد با این روش وسوسه می شوند و ادعا می کنند که این روش حق یادگیری “اعتدال” را از کودک سلب می کند ، اما من موافق نیستم. این به کودک می آموزد که “شیرینی” مهمترین چیز در جهان نیست؛ تجربه های جذاب تر و لذت بخش تری در زندگی وجود دارد تا اینکه به شیرینی ها وابسته باشید. این به کودک کمک می کند تا از نوع دلبستگی به شیرینی ها جلوگیری کند که باعث می شود بزرگسالان به کودکان باور کنند نیاز این “تجربه” خوردن شیرینی برای یادگیری اینکه پرخوری بد است (جدی ، به یاد داشته باشید – بچه های من دست خود را روی اجاق گاز قرار ندادند تا بدانند که می سوزد). و اگر مراقب باشید ، می توانید به فرزند خود کمک کنید تا طعم شیرینی های خوش طعم را پیدا کند و در نتیجه از طعم آنها برای چیزهای ناخوشایند جلوگیری کند.

کوکت فرزندپروری سخت است. به سختی می توان به بچه هایمان کمک کرد بدون اینکه آنها را بکشند به بزرگسالی برسند ، بیایید سعی کنیم به آنها در رسیدن به 18 سالگی کمک کنیم بدون این که خودمان را در این راه بکشیم. اگر شما از آن دسته والدینی هستید که می توانند با شتر در خانه و اطراف خانه به خوبی رفتار کنند ، این همه چیز است لگد الاغ! اما برای ما که نمی توانیم ، هنگامی که مجبور به انجام اقدامات جایگزین هستید ، احساس بدی نداشته باشید ، به خصوص اگر هنوز می خواهید شرکت کنید. می توانید اسباب بازی های سرگرم کننده را ارزان خرج کنید ، برای بچه ها از آب نبات شیرین برای چیزی که دوست دارند چانه بزنید و از اکتبر بدون هیچ آسیبی بیرون بیایید. حدس بزن چی؟ است کند به خاطر آن از شما تشکر خواهد کرد!دیدگاهتان را بنویسید