نان تست بیکن ، تخم مرغ و آووکادو


دستور غذا از جردانا هارت ihartnutrition.com | استایل و عکاسی توسط زیتون و انبه

این دستور غذا برای نان تست آووکادو که حاوی پروتئین ، چربی سالم ، اینچ انرژی زا و سبز است ، برای یک صبحانه سریع و سریع مناسب است ، یا دفعه بعد که میزبان یک برانچ هستید ، مهمانان شما را سرقت کردند. این قطعه کوچک از بهشت ​​که توسط Jordana Hart در ihartnutrition.com ایجاد شده است ، به شما انگیزه می دهد تا روز خود را آغاز کرده و بلند شوید و به آنها بپیوندید.

1 تکه نان سبوس دار یا خمیر ترش مورد علاقه خود
½ آووکادو ، خرد شده
1 تخم مرغ آب پز نرم
2-3 برش بیکن بوقلمون

1 برای تهیه پیاز قرمز تفت داده شده ، پیاز خرد شده را به یک شیشه سنگ تراش اضافه کنید و با سرکه ، آب گرم ، شکر نارگیل و ½ قاشق چایخوری نمک دریا بپوشانید. با استفاده از چنگال پیاز را زیر آب قرار دهید تا با مخلوط پوشانده شود. به پهلو بخوابید. نکته: پیاز قرمز اگر حداقل 30 دقیقه ترشی شود بهتر است ، بنابراین فکر کنید شب قبل آن را تهیه کرده و یک شب در یخچال نگهداری کنید.

2 تخم مرغ ها را در قابلمه ای با آب بریزید و آب را به جوش بیاورید. پس از پخت ، حرارت را خاموش کنید ، اما قابلمه را به مدت 6 دقیقه روی آن نگه دارید. وقتی زمان تمام شد ، بلافاصله بنوشید و تخم ها را در حمام یخ بگذارید (یک کاسه کوچک آب سرد پر از تکه های یخ). اجازه دهید تخم مرغ ها به مدت 5 دقیقه خنک شوند سپس آنها را جدا کرده و پوست بگیرید. نکته: اگر تخم مرغ های نرم را ترجیح می دهید ، به جای آن 5 دقیقه بپزید.

3 در همین حال ، چند تکه بیکن بوقلمون را روی حرارت متوسط ​​تفت دهید تا از هر دو طرف قهوه ای یا ترد شود.

4 نیمی از آووکادو را در یک کاسه بریزید و با چنگال بزنید.

5 نان تست را در بالا با آووکادو له کنید. نمک دریا را کمی له کنید. مواد باقی مانده را به ترتیب زیر لایه بندی کنید: پیاز ترشی ، بیکن بوقلمون ، تخم مرغ آب پز نرم (نصف شده).

6 برای طعم دادن ، روگولا ، تکه های چیلی و نمک و فلفل را روی آن بریزید.

دیدگاهتان را بنویسید