میله های بلغور جو دوسر سالم: بدون گلوتن


بلغور جو دوسر بلوبری

میله های بلغور جو دوسر پخته شده که طعم بهتری نسبت به خرید در فروشگاه دارند و برای میان وعده ، دسر یا حتی قهوه مناسب هستند. چه بگویم ، من عاشق یک میان وعده همه کاره هستم و اینها هستند. وقتی آنها را می سازم خیلی سریع ناپدید می شوند و فقط دو نفر از ما اینجا زندگی می کنیم تا بدانید آنها خوب هستند. مملو از یک زغال اخته مربا و یک جو دوسر کره ای ، طعم آنها بسیار فرسوده تر از آن چیزی است که هستند. این مواد کوچک ، یک کاسه و در عرض یک ساعت آماده می شوند ، این میله های بلغور جو دوسر زغال اخته بهترین درمان برای لذت بردن هستند.

بلغور جو دوسر بلوبری

یکی از چیزهایی که من در مورد این میله های بلغور جو دوسر دوست دارم این است که چقدر متنوع هستند. اگر می خواهید آنها را گیاهخوار نگه دارید ، می توانید کره را کنار بگذارید و از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید مشکلی نیست. به علاوه آنها به طور طبیعی فاقد گلوتن هستند ، مطمئن شوید که از جو دوسر و بلغور جو دوسر بدون گلوتن استفاده می کنید.

عناصر

علاوه بر مواد ذکر شده در زیر ، به بیکینگ پودر و نمک نیز احتیاج دارید.

جو دوسر / جو دوسر: در صورت نیاز به جو دوسر و بلغور جو دوسر بدون گلوتن ، از آنها استفاده کنید. من عاشق برند Bob’s Red Mill برای جو و بلغور جو دوسر هستم.

شکر نارگیل / شکر قهوه ای: با خیال راحت از شکر نارگیل یا شکر قهوه ای برای این تخته های زغال اخته استفاده کنید.

کره: اگر می خواهید این میله های خرد شده زغال اخته را گیاهی نگه دارید ، می توانید آنها را با کره گیاهی که دوست دارید جایگزین کنید.

بلوبری: زغال اخته تازه یا یخ زده در اینجا کار می کند. اگر از یخ زده استفاده می کنید ، کمی صبر کنید.

مربای بلوبری: من شخصاً این نوارها را با مقداری مربای زغال اخته در ترکیب با زغال اخته ترجیح می دهم. مربا قوام بهتری می بخشد و این میله های خرد شده را بسیار مات می کند – بله لطفا!

آرد سر پیکان: مقداری آرد پیکان به غلیظ شدن مخلوط زغال اخته کمک می کند.

مواد اضافه شده

چطور انجام دادن

تهیه این جو دوسر بلوبری سالم آسان تر نیست. تنها چیزی که نیاز دارید مواد اولیه ذکر شده در یک کاسه است.

ابتدا فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

در مرحله بعد ، جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک کاردک برای مخلوط کردن با هم تا زمان ترد شدن استفاده کنید و در صورت فشار دادن بین انگشتان دست خود را نگه دارید.

یک تابه 8 * 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط اصلی را در تابه بریزید ، حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای روی آن ذخیره کنید و این را در یک کاسه کوچک قرار دهید. مخلوط جلبک دریایی را با حرارت با دستان خود در تابه فشار دهید.

مخلوط جو دوسر را داخل تابه فشار دهید

کاسه را با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل باقی مانده را اضافه کنید. آن را با قاشق یا قاشق مخلوط کنید.

مواد مرطوب در کاسه

مخلوط بلوبری را روی سطح پوسته و به طور یکنواخت با پشت قاشق بریزید.

رویه بلوبری روی پایه ریخته می شود

باقیمانده مخلوط جو دو سر را روی زغال اخته خرد کنید تا به صورت توده در بالا بماند. مقداری فضا بگذارید تا کل کار به طور کامل پوشانده نشود.

آرام شدن

در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا کمی روی آن طلایی شود و مایه کرکی شود.

قبل از برداشتن و برش دادن ، حدود یک ساعت بگذارید کاملاً خنک شود.

بلغور جو دوسر بلوبری

چگونه میله های بلوبری خود را ذخیره کنید

هنگامی که میله های بلغور جو دوسر زغال اخته کاملاً سرد شده و آنها را خرد کرده اید ، می توانید آنها را در یک ظرف هوابند نگهداری کنید. می توانید آنها را به مدت یک تا دو روز روی بشقاب بگذارید و سپس آنها را در ظرفی بسته به یخچال منتقل کنید.

یخ زدن: می توانید آنها را چند ماه در یخچال نگه دارید (اگر اینقدر دوام آوردند!). در یک کیسه زیپ پلاستیکی بسته بندی شده در کاغذ روغنی یا در یک ظرف بسته ، بسته بندی شده در کاغذ روغنی یا فویل آلومینیومی نگهداری کنید.

بلغور جو دوسر بلوبری

مبادلات

 • کره: با خیال راحت به جای آن از کره گیاهی استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است م workثر باشد ، اما ممکن است لازم باشد کمی کمتر از آن استفاده کنید تا خیلی چرب نباشد. من با روغن نارگیل امتحان نکرده ام ، اما اگر امتحان کردید ، به من اطلاع دهید!
 • بلغور جو دوسر: این را با آرد دیگری مانند آرد بادام ، آرد همه منظوره یا آرد بدون گلوتن برای هر مقصودی جایگزین کنید.
 • شکر نارگیل: این را با شکر قهوه ای روشن یا تیره جایگزین کنید.
 • مربای بلوبری: اگر می خواهید میوه را مخلوط کنید از مربا متفاوت استفاده کنید. شما می توانید همه بلوبری را بردارید و استفاده کنید ، اگرچه من ترجیح می دهم از مربا با آنها استفاده کنم.
 • آرد سر پیکان: این را با نشاسته ذرت جایگزین کنید ، این کاملا برای غلیظ شدن است.
بلغور جو دوسر بلوبری

نکاتی در مورد تهیه بهترین میله های بلغور جو دوسر بلوبری

 • قبل از برش به مربع اجازه دهید میله ها کاملاً خنک شوند: این به اطمینان از چسبندگی مناسب آنها کمک می کند و به شما امکان می دهد برش های کامل بلوطی بلغور جو دوسر را بدست آورید.
 • از میوه دیگری استفاده کنید: این را با گیلاس خرد شده یا به جای آن مخلوط بلوبری و توت سیاه امتحان کنید. یا میله های Crumble Apple من را امتحان کنید!

به نظر من این بلغور جو دوسر زغال اخته خیلی شیرین یا خیلی پر نیست. من می دانم که آنها را بیشتر به عنوان یک میان وعده دوست دارم تا قهوه ، اما شما آن را درست کنید!

بلغور جو دوسر بلوبری

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر این جو دوسر بلوبری سالم را دوست دارید ، من دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام برچسب گذاری کنید ، و / یا نظر ، رتبه بندی یا رتبه بندی خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوند وابسته است ، به این معنی که من کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. وحی در اینجا

میله های جو دوسر جیمی بلوبری

این میله های بلغور جو دوسر Jammy Blueberry یک میان وعده عالی هستند ، بعلاوه آنها در یک کاسه تهیه می شوند و تهیه آن کمتر از یک ساعت طول می کشد.

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتی گراد) گرم کنید.

 2. سپس جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک کاردک برای مخلوط کردن با هم تا زمان ترد شدن استفاده کنید و در صورت فشار دادن بین انگشتان دست خود را نگه دارید.

 3. یک تابه 8 * 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط جلبک دریایی را در تابه بریزید ، حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را برای روی آن ذخیره کنید و این را در یک کاسه کوچک قرار دهید. مخلوط جلبک دریایی را با حرارت با دستان خود در تابه فشار دهید.

 4. فقط با حوله کاغذی کاسه را با جو دوسر پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل را اضافه کنید. آن را با قاشق یا قاشق مخلوط کنید.

 5. مخلوط بلوبری را روی سطح پوسته و به طور یکنواخت با پشت قاشق بریزید.

 6. باقیمانده مخلوط جو دو سر را در بالای بلوبری خرد کنید تا به صورت توده در بالا بماند. مقداری فضا بگذارید تا کل کار به طور کامل پوشانده نشود.

 7. در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا کمی روی آن طلایی شود و مایه کرکی شود. قبل از برداشتن و برش دادن اجازه دهید تا کاملاً خنک شود. قبل از قطع کردن آن برای حداقل یک ساعت ، باید آن را خنک کنید.دیدگاهتان را بنویسید