مو امروز ، فردا مو: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک ، که اسید معده است ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، که یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین است و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

کمبود اسید معده باعث می شود پروتئین ها و انرژی و اسیدهای آمینه آنها به درستی تجزیه نشوند ، که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم است. این منجر به ناتوانی در تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. و بدون اسید معده کافی نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 را که همه مواد مغذی مهم مورد نیاز برای سلامت مو هستند ، جذب کنیم.

خوشبختانه معده به تغییرات محیط خود بسیار واکنش نشان می دهد ، بنابراین تغییرات کوچک حتی تأثیر طولانی مدت دارند. هر روز صبح قبل از صبحانه با یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه شروع کنید. این عمل هضم شما را بیدار می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده مهم ، بدن شما نیاز به هضم پروتئین دارد ، که توسط پروتئین UNI KEY Health تکمیل می شود HCl + 2 با هر وعده غذایی من در هر وعده غذایی 1-2 قرص ، به ویژه آنهایی که پروتئین دارند ، توصیه می کنم.

علاوه بر این ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود شده اید ، ممکن است به دلیل استرس یا ضربه ای باشد که در ماه های اخیر از نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، کمبودهای تغذیه ای ، بیماری ، و … تجربه کرده اید. و عوامل دیگر مانند همه گیری. این به تنهایی می تواند موهای نازک را توضیح دهد. در اینجا هنگامی که یکی از این موارد برای شما طنین انداز می شود ، نکاتی را در نظر بگیرید:دیدگاهتان را بنویسید