مهمترین برنامه های توسعه در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب – پایگاه خبری


جلسه مشترک شورای عفاف و حجاب در بانک رفاه کارگران با حضور نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در میهن برگزار شد.
به گزارش فهم آنلاین بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل الله لجانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در جلسه ای که با هدف تبیین طرح جامع عفاف و حجاب در این بانک برگزار شد، ایراد کرد. یکی از مهمترین رویه ها تبیین برنامه های اجرایی و توسعه ای در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است و گفت: جامعه هدف بانک رفاه در این حوزه شامل مخاطبان داخلی (همکاران) و برون (همکاران) است. مشتریان) و ابزارهای مختلفی را که متناسب با روحیه و ادبیات هر گروه باشد برای رسیدن به اهداف مورد نظر امتحان کرده ایم.
وی از آمادگی بانک رفاه کارگران برای حمایت از طرح جامع عفاف و حجاب خبر داد و گفت: آمادگی داریم در هر بخشی از اجرای طرح که نیاز به حمایت دارد سهم خود را هزینه کنیم.
دکتر اللجانی به نقش فضای مجازی در اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: شبکه های اجتماعی این توانایی را دارند که پیام را در سریع ترین زمان ممکن به مخاطب برسانند و فقط باید محتوایی تولید کنند که متناسب با مخاطب باشد. در این زمینه (تولید محتوا در شبکه های اجتماعی) نیز می توانیم به امر به معروف و نهی از منکر کمک کنیم.
وی گفت: بانک رفاه کارگران حمایت از متولیان امر برای تحقق اهداف طرح جامع عفاف و حجاب را وظیفه خود می داند.
حجت الاسلام احمدی نماینده ستاد اصلی امر به معروف و نهی از منکر نیز با اشاره به اینکه بانک رفاه کارگران یکی از بانک های پیشرو در حوزه عفاف و حجاب است، گفت: توجه بانک مراقبت به این موضوع یک وظیفه وجدانی و مسئولیت است.» در لایه های مختلف این بانک قرار دارد.
حجت الاسلام آل احمدی با اشاره به اینکه برای دستیابی به اهداف این طرح باید فرهنگ سازی مناسبی انجام شود، خاطرنشان کرد: بانک رفاه کارگران می تواند در امر امر به معروف و نهی از منکر این ستاد شریک باشد. پیشگیری از رذیلت به منظور ایجاد. این فرهنگ پلتفرم های اطلاعات بانکی می توانند ابزار قدرتمندی برای این امر باشند.