معرفی ۳ استارت آپ عجیب با بازده مالی بالا


هر ساله استارت آپ های زیادی در دنیا راه اندازی می شوند. برخی از این استارت آپ ها در عین عجیب بودن، پاسخ می دهند و پول در می آورند. در این گزارش به سه مورد از این استارت آپ ها اشاره شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، امروزه پیاده سازی ایده های کارآفرینی و استارت آپ ها در سراسر جهان رواج زیادی پیدا کرده است. بسیاری از این استارت آپ ها بر نیازهای روزانه افراد تمرکز می کنند. برخی از استارت آپ های دنیا، استارت آپ ها و فعالیت های عجیبی دارند. در این گزارش به برخی از عجیب ترین استارت آپ های دنیا می پردازیم.

برف برف

کایل وارینگ و همسرش استارت آپی راه اندازی کردند که در روزهای برفی سال درآمدزایی می کرد. به طرز عجیبی، آنها برف را از حیاط جلوی خانه خود برمی داشتند و می فروختند. این زوج در طول زمستان زمان زیادی را در حیاط جلویی خود برف می گذراندند و این ایده به ذهنشان خطور کرد که اگر کسی آن همه برف را بخرد، می توانند پول خوبی به دست آورند. Owings این استارتاپ را در سال ۲۰۱۵ راه اندازی کرد و به سود خوبی رسید. آنها همچنین برگ های ریخته شده را در پاییز به همین روش می فروشند.

پاکت سیب زمینی

اگر فکر می‌کنید گل‌ها، شکلات‌ها و کارت‌ها هدایایی تکراری هستند، شاید بهتر باشد چیزی جدید و متفاوت ارائه دهید. استارتاپ Potito Parcel یک ایده هدیه جدید دارد. جمله یا پیام مورد نظر خود را روی سیب زمینی بنویسید و برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید. اخیراً این استارت آپ فعالیت خود را گسترش داده و در حال چاپ شتر روی نبات نیز می باشد. همچنین امکان چاپ تصاویر روی سیب زمینی را نیز اضافه کرد. درآمد این استارت آپ ساده و عجیب در سال ۲۰۱۶، ۲۵ هزار دلار در ماه بوده است.

داگ پارکر

داگ پارکر یک استارت آپ حیوانات خانگی است. این استارتاپ اتاق های کوچکی در مقابل مغازه ها و محله هایی دارد که حیوانات خانگی در آنها ممنوع است. با وجود این اتاق ها، صاحبان دیگر مجبور نیستند آنها را ترک کنند یا آنها را به درخت آویزان کنند. مردم می توانند تصاویر دوربین این اتاق ها را از طریق این برنامه راه اندازی ببینند. این استارت آپ تاکنون ۱.۵ میلیون دلار جذب کرده است.

منبع: تجارت نیوز

لینک کوتاهلینک کپی شد!