معرفی ارز دیجیتال بورا (بورا)


امروزه با کمک ارزهای رمزنگاری شده می توانید در هر نقطه از دنیا پول ارسال کنید یا کالا بخرید. هدف از تعریف ارز دیجیتال جلوگیری از کلاهبرداری و تقلب در حوزه ارزها است، زیرا در طراحی آن از رمزنگاری استفاده شده است.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک، این روزها سراسر دنیا تحت تاثیر این ارزها قرار گرفته و افراد زیادی درگیر معاملات این بازار جذاب و هیجانی شده اند.

شناخت ارزهای مختلف به شما این امکان را می دهد تا معاملات سودآور را به موقع انجام دهید.

در این مقاله قصد داریم با وارد کردن ارز بورا اطلاعات شما را افزایش دهیم.

ارز دیجیتال بورا (بورا)

BORA یک پلتفرم غیرمتمرکز است که به سرگرمی اختصاص دارد و طیف وسیعی از محصولات را به کاربران و توسعه دهندگان خود ارائه می دهد.

وظیفه BORA ارائه محتوای دیجیتال در این پلتفرم است و سپس به هر یک از شرکت کنندگان جوایزی داده می شود.

در گذشته، این پلتفرم از عملکرد بلاک چین دوگانه استفاده می کرد که از شبکه اتریوم و چندین زنجیره جانبی دیگر تشکیل شده است.

نوع پلتفرم BORA لایه ۲ است و با توکن های KCT کار می کند. در حال حاضر توکن BORA دیگر از استاندارد ERC20 استفاده نمی کند و توکن فعلی آن با نام KCT شناخته می شود که با Klaytn نیز سازگار است.

این زمانی ممکن شد که Mainnet از بلاک چین اتریوم به Klaytn منتقل شد و با آن سازگار شد. همین موضوع امروز باعث تبادل توکن بورا در بلاک چین Klaytn شد.

ویژگی های اصلی Pura

تمرکز اصلی بلاک چین Klaytn در زمینه پروژه های متاورس و بازی های مبتنی بر بلاک چین است که در واقع نوعی بلاک چین عمومی محسوب می شود.

Pura نوعی پلت فرم با مقیاس پذیری بالا و بدون محدودیت برای گسترش زنجیره جانبی است.

به همین دلیل در این پلت فرم می توان عملکرد پلت فرم را پس از افزودن مجموعه ای از زنجیره های جانبی جدید به طور نامحدود اندازه گیری و مقیاس کرد.

هر مجموعه سایدچین ظرفیت پردازش دو هزار و دویست تراکنش در ثانیه را دارد و از آنجایی که یک طرح ماژولار است، قابل گسترش است.

BORA نوعی پلت فرم DApp است که می تواند مشکلات مربوط به صنعت و موجود در بازی ها یا محتوای دیجیتال را حل کند و تعامل با کاربران را تحریک کند. به طور انحصاری استفاده کنید.

توکن BORA چگونه کار می کند؟

با BORA می توانید مطالب را به صورت واضح پخش کنید و همچنین امنیت بالایی دارد.

این ارز دیجیتال همچنین می تواند ارزش دارایی های دیجیتال موجود در بلاک چین را حفظ کند. طراحی این پلتفرم مبتنی بر معماری ماژولار است که به ارائه دهندگان محتوا اجازه می دهد تا بلاک چین را به طور کاملا مستقل پیاده سازی کنند.

به این ترتیب در هر یک از سرویس‌ها، تراکنش‌ها و داده‌ها می‌توانند به‌طور مستقل و بدون تأثیر بر سرویس‌های دیگر اجرا شوند.

افرادی که از این شبکه استفاده می کنند نیز می توانند با تجربه ای مشابه از خدمات محتوای ارائه شده توسط سامانه BORA بهره ببرند.

با توجه به سازگاری حساب‌ها، دارایی‌ها و هویت کاربران، پلتفرم پورا در نظر دارد خدمات مرتبط با محتوا را به صورت کاملاً یکسان و یکسان پیاده‌سازی کند.

الگوریتم پلتفرم بورا

الگوریتم اجماع یا PoA در پلتفرم BORA استفاده می‌شود که امکان افزودن گره‌ها به زنجیره‌های جانبی را برای بهبود عملکرد خطی آنها فراهم می‌کند و منجر به این شده است که این ارز دیجیتال قادر به پردازش ۲۲۰۰ تراکنش در ثانیه باشد.

همچنین با توجه به استفاده از معماری ماژولار در این سیستم، بعید است که بین مطالب موجود همپوشانی وجود داشته باشد و به همین دلیل بورا قادر است محیطی کاملا مستقل را برای کاربران خود فراهم کند.

این پلتفرم می‌تواند نیازهای ارائه‌دهندگان محتوا را که می‌تواند شامل هر نیازی باشد، برآورده کند و به آنها در حل مشکلاتشان کمک کند.

این پلتفرم برای اینکه بتواند به نیازهای مختلف ارائه دهندگان محتوا پاسخ دهد، امکان افزودن موضوعات جدید را با استفاده از معماری ماژولار ایجاد کرده است.

آینده ارز دیجیتال بورا (بورا)

آینده ارزهای رمزپایه به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام به نوعی می توانند بر این آینده تأثیر بگذارند. این آینده می تواند اهدافی را که این ارز دیجیتال برای آینده خود در نظر گرفته و همچنین میزان دستیابی به این اهداف را تحت تاثیر قرار دهد.

پلتفرم هایی که توانسته اند مسیر خود را به سمت اهداف شبکه حفظ کنند و در آن مسیر باقی بمانند و به بهبود شرایط پلت فرم کمک کنند، آینده خوبی خواهند داشت.

به همین دلیل، قبل از هر گونه سرمایه گذاری در حوزه تمامی ارزهای دیجیتال، ابتدا باید عوامل و شرایط مختلفی را که بر آینده آن ارز دیجیتال تأثیر می گذارد، بررسی و اندازه گیری کنید، تمام مزایا و معایب آن را بسنجید و سپس با استفاده از فول تصمیم درست بگیرید. دانش و دانش کافی که در آینده پشیمان نشوید و ضرر نکنید.

نتیجه

دنیای امروز پول الکترونیک را پذیرفته است و شاید بعد از چند سال این پول بین المللی در همه کشورها به رسمیت شناخته شود. آشنایی با ارزهای دیجیتال مختلف می تواند به شما کمک کند تا حسی از زمان لازم برای ورود به یک تراکنش داشته باشید.

در این مقاله با توکن BORA بیشتر آشنا می شوید و امیدواریم که درصد بسیار خوبی از افزایش این سهم را نیز به دست آورید.

برای انجام معاملات در این بازار بهتر است از صرافی های معتبری مانند کوینکس استفاده کنید.

منبع: