معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل بیمه سامان: نوآوری در صنعت بیمه در گرو بهبود عملیات و معرفی محصولات جدید است.


دکتر. وی خواستار بازدید از بیمه سامان به منظور هم افزایی نهاد ناظر و شرکت های بیمه شد.
به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل شرکت بیمه سامان با ابراز خرسندی از علاقه مندی شرکت بیمه سامان. به ویژه با تحولات دیجیتال و ورود به بازارهای بیمه جدید: «خوشبختانه شرکت‌های بیمه لزوم حرکت به سمت تحول در فضای کسب‌وکار را با استفاده از فناوری‌های جدید به خوبی درک کرده‌اند و با ارائه طرح‌های بیمه‌ای جدید، سعی در ورود به بازارهای جدید و ارائه بیمه دارند. خدمات متناسب با نیاز جامعه
دکتر فنادی، نوآوری در صنعت بیمه را در گرو اصلاح فرآیندها و معرفی محصولات جدید بیمه ای دانست و گفت: معاونت برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی از نظرات کارشناسان صنعت بیمه در خصوص بهبود و اصلاح فرآیندها و مقررات استقبال می کند و معتقد است که بیمه. شرکت ها باید مشارکت کنند این زمینه. نهاد ناظر مکمل می شود تا بتواند با هم افزایی شرایط، ورود طرح ها و ایده های جدید به صنعت بیمه را تسهیل کند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به مرکز نوآوری بیمه مرکزی به عنوان فضایی برای جذب ایده ها و طرح های نوین بیمه ای اشاره کرد و گفت: در نظر داریم با راه اندازی این مرکز، تعامل صنعت بیمه و اکوسیستم نوآوری را افزایش دهیم و از ایده ها تا از بازارهای بیمه جدید استفاده کنید.
معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی تلفیق نیروی انسانی جوان و پویا در کنار مدیران مجرب در شرکت بیمه سامان را یکی از عوامل موفقیت این شرکت دانست و گفت: شرکت بیمه سامان اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است. حوزه کارخانه و نوآوری با استفاده از نیروی انسانی کارآمد، به اشتراک گذاری این تجربیات موفق با سایر اعضای این صنعت دارای ارزش زیادی خواهد بود.
احمد رضا ضرابیا، مدیرعامل شرکت بیمه سامان در این دیدار صمیمانه، برگزاری نشست های دوستانه بین سازمان نظارتی و شرکت های بیمه را سرآغاز سطح جدیدی از تعاملات دانست و گفت: ایجاد فضای گفت وگوی صادقانه و تبادل نظر. نظرات بین مقامات نظارتی شرکت های بیمه و بدنه می توانند منشا تحولات جدیدی در این صنعت باشند
مدیرعامل بیمه سامان در ادامه ضمن معرفی پروژه های جدید این شرکت گفت: بیمه سامان ورود به بازارهای جدید با محوریت تحول دیجیتال و توسعه فعالیت در بازارهای بین المللی را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
وی افزود: خوشبختانه بیمه مرکزی با رویکرد تعاملی خود، زمینه را برای ارائه طرح های جدید و اظهار نظر شرکت های بیمه در خصوص اصلاح مقررات فراهم کرده است.
شایان ذکر است در این جلسه معاونان برنامه ریزی و توسعه، مدیر روابط عمومی بیمه مرکزی، مدیرعامل بیمه اتکایی سامان، معاون مالی و اداری، معاون فنی بیمه عمر و معاون مدیر. از توسعه تجارت دیجیتال و مشاور مدیرعامل بیمه سامان.