معامله با فرد مبتلا


درود بر همه.

واکنش آلرژیک غذایی در همه زمان ها در کودکان درگیر کننده است. همراه خود ملاحظه به اینکه محصولات لبنی یکی اجتناب کرده اند شایع‌ترین واکنش آلرژیک‌های گزارش‌شده در سلامت کودکان است، راشل زملیچ، BSN، RN، مشارکت‌کننده همیشگی ما، {در این} ماه تعیین مقدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین این اشکال بدون شک در کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان را محافظت می‌دهد.

در زمینه کووید-۱۹، ما همراه خود ویلیام جی مولر، MD، دکترا صحبت کردیم، کدام ممکن است سمت‌های او برای ادغام کردن سرپرست آموزشی آزمایش‌های پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی در موسسه تحقیقات کودکان استنلی مان در بیمارستان کودکان Ann & Robert H. Lurie در شیکاگو، ایلینوی است. . اطلاعات درمورد به تحقیقات واکسن برای طیف گسترده ای از بدون شک COVID-19 جدید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این به‌روزرسانی‌های درمورد به واکسن‌های در جاری تجزیه و تحلیل برای سایر بیماری‌های عفونی – به‌ویژه، ویروس سنسیشیال تنفسی (RSV) را همراه خود ما به اشتراک بگذارید. همراه خود ملاحظه به امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند {بیماری ها}، سالانه بیش از دو میلیون کودک به ویروس RSV مبتلا می شوند.۱; در سال قبلی، حاضر دهندگان مراقبت های بهداشتی کودکان افزایش ناگهانی خارج اجتناب کرده اند فصل را گزارش کرده اند، متعاقباً طرفدار تبدیل می شود کدام ممکن است بالقوه است اقدامات پیشگیرانه اندیشه در مورد شود.

در یکپارچه موضوع بیماری های عفونی/تنفسی، عضو هیئت تحریریه مشورتی رعنا ف. Hamdy، MD، MPH، MSCE، آنچه کدام ممکن است هر متخصص اطفال باید با اشاره به تجویز آنتی بیوتیک برای بیماری های تنفسی رایج در کودکان بداند.

سایر مقالات این ماه با اشاره به درماتیت آتوپیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بثورات قابل توجه در نوزادان را اجتناب کرده اند بازو ندهید. حاضر بینشی با اشاره به سندروم استفراغ شاهدانه؛ او مورد جلب توجه خانم شیرخواری را تشریح کرد کدام ممکن است گونه راستش خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناحیه زرشکی رنگی بود کدام ممکن است در حساس دردناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکسی بود. برای تجزیه و تحلیل، به بخش پازل مراجعه کنید.

چون آن است ویلیام اوسلر، دکتر کانادایی قرن نوزدهمی ذکر شد: “منصفانه دکتر خوشایند بیماری را معامله با می تدریجی، منصفانه دکتر خوشایند بیماری را معامله با می تدریجی. منصفانه دکتر برتر منصفانه فرد مبتلا فرد مبتلا را معامله با می تدریجی.” ممکن است در نظر گرفته شده می کنم پزشکانی کدام ممکن است اطفال را انواع کرده اند این کار را {هر روز} انجام می دهند: کل فرد مبتلا را معامله با می کنند.

لطفا مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرم بمانید مثل در همه زمان ها اجتناب کرده اند گزینه ها، بازخورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوالات خواهید کرد استقبال می کنم.

همراه خود آرزوی موفقیت،

تینا کیو تان

مرجع

۱. عفونت ویروس سنسیشیال تنفسی (RSV). امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری. {به روز} شده در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰. تبصره شده در ۱ مارس ۲۰۲۲.