مصطفی طهماسبی مدیرعامل جدید سندباد شد


در مراسم افتتاحیه و معرفی مدیرعامل شرکت بستر بانکی باز سندباد، احمد میردامادی الغدانی و دکتر مصطفی طهماسبی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی شرکت سندباد، مراسم معارفه مدیرعامل پلتفرم بانکی باز سندباد با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت برگزار شد.

در این مراسم زهرا میرحسینی رئیس هیئت مدیره شرکت سندباد با قدردانی از زحمات و تلاش های ارزنده مهندس میردامادی در دوران مدیریت این شرکت، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

زهرا میرحسینی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید سندباد، رشد و توسعه این شرکت را طی دو سال فعالیت مرهون تلاش مهندس میردامادی و همکارانش دانست و گفت: سندباد یک نتیجه استراتژیک و مشترک است. همکاری بانک ها در یک عملیات واحد و منسجم که در حوزه بانکی باز است تا کنون ارزشمند است و از این پس باید شاهد رشد توسعه و ورود به بازار باشیم.

رئیس هیئت مدیره سندباد با اشاره به انتصاب دکتر مصطفی طهماسبی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت گفت: وی از مدیران و متخصصان جوان صنعت بانکداری و فناوری های مالی است و دارای ما از او می دانیم و مطمئن هستیم که سندباد را در مسیر تعالی و موفقیت هدایت خواهد کرد.

سندباد

همانطور که مسعود بشماشی، عضو هیئت مدیره شرکت بانکی باز سندباد و معاون فناوری های نوین بانک پارسیان خاطرنشان کرد: تفکر آقای طهماسبی ماهیت تجاری و مبتنی بر تجربیات ارزنده ایشان است و امید است این امر محقق شود. گام مهمی برای موفقیت سندباد در توسعه و به دست آوردن سهم بازار» انتخاب شود.

شایان ذکر است دکتر مصطفی طهماسبی معاون توسعه بازرگانی هلدینگ نگاه بوده و در رزومه خود مدیرعاملی ثروت ستارجان و تجارت و زیرساخت ویرازما، توسعه کسب و کار و فروش اینترنتی فروشگاه های زنجیره ای رفاه را بر عهده داشته است. ، گروه توسعه کسب و کار در سوپرمارکت های زنجیره ای آوگ کوروس و استاد دانشگاه شهاب دانشی را در کارنامه خود دارد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات مهندس احمد میردامادی قدردانی شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!