مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]


مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]

23 دسامبر 2020 –


این روز 3 از هدایای 3 روزه من است و من بسیار هیجان زده هستم که برخی از موارد مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذارم کار و کسب های خرد امروز !!!

IMG_4828

ما همیشه باید از مشاغل کوچک حمایت کنیم ، اما سال 2020 برای حمایت از مشاغل کوچک بود و من خودم به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، حلقه هایی را که امسال برای حمل کلاه و ایجاد فشار به کار برده ایم درک می کنم.

هر مغازه کوچکی مغازه ای است که من شخصاً آن را خریداری یا اهدا کرده ام و نمی توانم منتظر ملاقات شما باشم !!

  1. استودیو ناخن Gypsie Soul – دخترم الکس قسمتی از هنرمندان ناخن درمانگر است ، قسم می خورم! او انرژی شگفت انگیزی دارد و هر بار که ناخن هایم را محکم می کنم ، بهترین صحبت را با هم انجام می دهیم.

IMG_4830

الکس صاحب یک استودیوی ناخن هوشمند در خانه او است در حالی که او همچنین چیزهای دوست داشتنی از او می فروشد. IMG_4836

او روغن کوتیکول دست ساز ، بسته های مریم گلی می سازد و وینیل های تازه را در آنجا چاپ می کند. او هر سه مورد را به یک برنده تقسیم می کند !!
IMG_4838

2 گوشواره های طلایی دست ساز – دخترم لورن یک راک استار است و این گوشواره های گلی زیبا را با دست می سازد. او بسیار با استعداد است و چنین طرح های خارق العاده ای ایجاد می کند ، از جمله این گنوم های زیبا !!

IMG_4831

برای همه نیازهای گوشواره خود به فروشگاه Etsy آنها مراجعه کنید. لورن 3 جفت گوشواره توزیع می کند !!

IMG_4827

3. شرکت پوشاک Cutetees این تزئینات زیبا کریسمس خانگی ، ژاکت و بیشتر را می سازد! او 25.00 دلار به مغازه دوست داشتنی خود تقسیم می کند !!

IMG_4832

4. Starr Designs یک فروشگاه شایان ستایش برای همه نیازهای سربند شما و موارد دیگر است! من از تابستان این سربندها را تکان می دهم و بسیار نرم هستند. آنها سر جای خود می مانند و با هر لباسی و یا برای تمرین دوست داشتنی هستند. او همچنین ماسک ها و لوازم جانبی زیبایی می سازد. او چند نوار چاپ زیبا از حیوانات توزیع می کند!

E13F37D4-1CBE-4DDF-B5A8-81A3AD07EFC0

5. Wolfe & Hound Company کالاهایی را برای همراه خزدار مورد علاقه شما انتخاب می کند! مشتریان من برای کریسمس یکی از باندان های زیبای سگ خود را به من دادند و کیتا آن را تکان داد. این پارچه خیلی ناز بود !! می خواهید آنها را در etsy بررسی کنید. آنها 25.00 دلار به فروشگاه خود هدیه می دهند!

D8585553-7036-4625-9549-4E7436874B91

6. دخترم جنا میلر یکی از بهترین همسر شوهرم در کالج است! ما سالها پیش ملاقات کردیم و از آشنایی با او بسیار سپاسگزارم. او یک چراغ است! او یک نماینده زیبایی است و من یک تن از لوازم آرایش خود را از او خریداری می کنم. Beautycounter همه چیز درباره محصولات زیبایی با کیفیت بالا با مواد تشکیل دهنده شگفت انگیز است.

IMG_4833

جنا یک بسته سه بعدی Beyond Gloss به برنده ارائه می دهد که نمی خواهید آن را از دست بدهید!

از این خانم که صاحب مغازه های کوچک شگفت انگیز است تشکر می کنم که محصولاتش را برای تکمیل هدایای امسال به اشتراک گذاشت !!

لطفاً آنها را در زیر دنبال کنید و از آنها حمایت کنید ، در حالی که برای برنده شدن نیز مطالبی دریافت می کنید!

همچنین ، لطفاً برای دنبال کردن آنها به اینستاگرام بروید و دوستان خود را در نظرات برای نوشته های اضافی تگ کنید !!

آیا وفادار هستید ،

جو کسی

gTe5ebKTd1
و Rafflecopter Kaddo

Photogrpahy توسط Emily Rose Photography

می توانید از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید