مستر آماتور المپیا 2021 تونس 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


اینجا آماتور المپیا تونس 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل بار دیگر قصد دارد یک هیئت قدرتمند به بازیهای مستر المپیک آماتور تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این دوره در تونس برگزار می شود و در بخش شفاهی هر رشته به سه کارت حرفه ای برتر اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، این افسانه را در سال 1965 راه اندازی کرد. برای دومین بار ، سری المپیا آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، این افسانه را در سال 1965 راه اندازی کرد. برای دومین بار ، مسابقات المپیک آماتور در تونس برگزار می شود

مسترهای آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

علاقه مندان به M.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند از طریق شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری کوکتدیدگاهتان را بنویسید