مسئولان استان اصفهان استفاده از توانمندی های گروه بهمن را تایید می کنند


مسئولان استانی و مدیران شورای اسلامی شهر اصفهان در بازدید از غرفه گروه بهمن در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با اشاره به کیفیت و تنوع بالای محصولات گروه بهمن در خصوص استفاده از توانمندی ها و توانمندی های گروه بهمن اشاره کردند. علاقه شهرداری شهر اصفهان برای خرید و انعقاد قرارداد با این مجموعه خودرویی.

کیفیت و قیمت محصولات گروه بهمن فراتر از انتظار من بوده است

به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ مهران زینلیان معاون عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه بین المللی اصفهان با تشریح کیفیت و قیمت خودرو محصولات این گروه فراتر از انتظار و تصور من بود و گفت: منتظر حمل و نقل شهرداری اصفهان هستیم تا از ظرفیت گروه بهمن به ویژه در حوزه اتوبوس های شهری و سایر محصولات این گروه استفاده کنیم.

در شهر اصفهان می توانیم از توانایی گروه بهمن استفاده کنیم

امیرحسین کمیلی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در بازدید از غرفه گروه بهمن در یازدهمین نمایشگاه مدیریت جامع شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه بین المللی اصفهان گفت: می توانیم از فرصت و ظرفیت این مجموعه در شهر اصفهان استفاده کنید.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت گروه بهمن می توانیم سرمایه گذاری خوبی در اصفهان داشته باشیم.

محصولات گروه بهمن مایه مباهات است

محمد نور صالحی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در بازدید از غرفه گروه بهمن با تاکید بر اینکه گروه بهمن و خودروهای تولیدی این مجموعه مایه مباهات و افتخار هستند، گفت: این مجموعه باعث افتخار است. وی خاطرنشان کرد: مدیران شهرداری در بازدید از دستاوردهای گروه بهمن می توانند با استفاده از انرژی این مجموعه قراردادهای مشترکی برای خرید محصولات منعقد کنند.

من باید بگویم؛ گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و مسافری در تاریخ ۴ تا ۷ مرداد ۱۴۰۱ در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت اصفهان عرضه کرد.

در مجموعه خودروهای سواری، کرامت و احترام برای اولین بار برای طرفداران آشکار شد. به همین ترتیب در رده خودروهای تجاری سبک، کاپرا و اینرودز معرفی شدند.
بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را در این نمایشگاه معرفی می کند. کامیون ۲۶ تنی FAW 460 نیروی ۸.۵ تنی Empower از جمله خودروهای تجاری و باربری است که عرضه شده است.
همچنین؛ گروه بهمن نیز محصولاتی در زمینه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری داشت، خودرو آتش نشانی، مینی بوس پگاسوس و اتوبوس CITY12 به نمایش گذاشته شد.