مزرعه خریدیم! | آشپزخانه ابرا


پست امروز یک خروج کوچک از دستور العمل ها و محتوای سلامتی است تا یک به روزرسانی عالی را با شما به اشتراک بگذارم!

مزرعه خریدیم

پس از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی ، و 18 ماه برنامه ریزی بسیار جدی ، و صرف تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن مزرعه ای خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم منظورم DREAMED است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و اجراها وجود داشت. من راهی پیدا کرده ام که آن را به یاد همه روحانی که از راه من عبور کرده اند ، به خاطر بسپارم. من آن را گفتم ، خواب دیدم ، و سپس به نحوی از طریق لطف همه چیز الهی به واقعیت تبدیل شد.

مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل در نیویورک) می گویم که چقدر از شهر خوشم نمی آید. من فقط یک حیاط می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها. من به فضای سبز (از طریق پارکینگ نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من در خواب دیدم که می توانم بدون روکش و بدون سوتین به بیرون از خانه بروم و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، آن لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، غرق این همه عشق و حمایت شدم ، بز خوب … این باعث قرمز شدن من شد.

من همچنین یک میلیون سوال داشتم ، بنابراین فکر کردم داشتن یک پست کامل در اینجا در مورد همه چیز در مزرعه مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روزرسانی این است که خانه ای که خریداری کردیم دارای باغی به معنای واقعی کلمه خوراکی است که بر پیشرفت دستور العمل و شیوه زندگی من تأثیر زیادی خواهد گذاشت. آشپزخانه ابرا با آموختن باغبانی و غذای شخصی خود ارتقاء جدی پیدا می کند.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

مزرعه خریدیم

این خانه کجاست؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما در نزدیکی رودخانه دلاور (برای رودخانه های تنبل که در طول تابستان شنا می کنیم) ، مسیرهای شگفت انگیز و ماجراهای غذایی جدی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا زیبا ، رنگارنگ ، پر جنب و جوش و پررونق بود. بسیاری از مردم شهرها (که ما در بالا به آنها “شهروندان” می گوییم) از جمله افراد خلاق ، صنعتگران و افراد شهرستانی که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند ، به اینجا نقل مکان کردند.

این امر منجر به منطقه ای شده است که اولین غذا را تولید می کند ، برای جامعه ارزشمند است و با کشاورزی و باغ ارتباط برقرار می کند.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید GREAT باز شوند ، اتفاقات خلاقانه ای بیفتد و ساکنان آنجا خانه خودشان باشند ، نه محل خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شده است ، اما واقعاً حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داریم.

مزرعه خریدیم

نکته ای در مورد خانه:

این خانه مزرعه ای در سال 1904 است ، با بیش از 100 سال ویژگی عجیب و غریب و 100 سال جذابیت واقعی.

این یک اتاق خواب 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از من است.

ما پروژه های زیادی داریم در هر صورت ، یک قسمت ثابت کننده است. استخوان ها عالی هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، سرویس بهداشتی ، برقی) بسیار عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارند.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد از خانه با دیوارهای دهه 1960 پوشانده شده است ، دیوارهایی که (در بسیاری از اتاقها) بیشتر رنگ آمیزی شده اند. اوقات خوش.

مزرعه خریدیمکارهایی که میلی ها می خواهند با خانه انجام دهند:

ما برنامه های زیادی داریم و این بسیار غافلگیر کننده و هیجان انگیز است. ما کاملاً مطمئن نیستیم که از کجا صادق باشیم.

ما هفته اول را با بریدن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش چوبی فوق العاده و یک راه پله زیبا و زیبا را در سال 1904 کشف کنیم. با کمی دقت ، پله ها به حالت اولیه خود باز می گردند (یا امیدوارم!)

برخی از اتاقها دارای کاشی مشمع کف اتاق هستند که به دلیل آزبست بالقوه نمی توانیم آنها را به تنهایی بسته بندی کنیم ، بنابراین ما برای آن یک فرد حرفه ای می آوریم.

در برخی از طبقات که کفپوش وینیل خاکستری جدیدتری گذاشته شده است که من از آن متنفرم ، اما ممکن است مجبور باشیم مدتی زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که بازسازی را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما برای زندگی در فضا ، آوردن متخصصان و نظرات و توصیه های بیشتر وقت می گذاریم و سپس به فضا نزدیک می شویم.

مزرعه خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوشحال می کند. او باد جادویی خود را بر روی همه عجیب و غریب می گذارد و به مرور زمان این مکان را به چیزی فوق العاده تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاق کشتی تایتانیک است (در عکس بالا ، و هیچ جایی در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من این تعریف را می کنم.)

جدا از بازسازی ، نمی توانم صبر کنم تا روی صحنه بروم و در آنجا به دنبال عتیقه جات و اکتشافات خلاقانه بگردیم تا این مکان واقعاً متعلق به ما باشد.

به تدریج قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100 درصد در راه است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد مکانهای زیبا به اشتراک بگذارد.

مزرعه خریدیم

با آشپزخانه چه می خواهید؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را منتشر خواهم کرد.

آشپزخانه دارای اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل اجرا است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

اولین هدف ما این است که کابینت ها را رنگ آمیزی کنیم و یک طعم دهنده ساده روی میز پیشخوان ایجاد کنیم. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز در بودجه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که اتاقی است که برای من زیباست و صادقانه فکر می کنم کار رنگ آمیزی این کار را انجام می دهد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه این است که هیچ ماشین ظرفشویی وجود ندارد. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه من در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال روی غذا کار کردم ، برای بیش از 100 نفر مهمانی تهیه کردم ، هزاران دستور غذا را آزمایش کردم و شام و تعطیلات را از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی پذیرایی کردم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد ، گریه کردم. واقعاً. من ده ها ساعت در ماه برگشتم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان برای شستن ظرف ها در دست داشتم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را محقق کنیم. اعتیاد.

مزرعه خریدیملیست کارگاه های مهم – باغ!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من یک مساحت واقعی 20 تا 30 هکتاری می خواستم که در همه چیز با آن بازی کنم و حیوانات داشته باشم.

این پسر شهرم را کاملاً ترساند و وقتی به خانه هایی با وسعت زیاد نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این کشور گند است. تبدیل 100 هزار دلار برای تبدیل آن به چیزی زیبا.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نوشیدنی!) دارد اما زمینی است که دوست داشته شده و پرورش یافته و زیبا و کاربردی شده است.

ما حتی همه چیزهایی که در باغ داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های پنهان گیاهان ، باغ های طاقچه گوجه فرنگی و یک باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

مزرعه خریدیم

کل باغ به طور کامل پرورش یافته است به طوری که P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من در باغ جدید هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط در این باغ می نشینم و رویای دستور العمل های انفجار طعم را که ایجاد می کنم در خواب می بینم.

من برنامه های عظیمی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورها و داروهای گیاهی بیشتری را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

آبرا آب سبز را در Union Square nyc می نوشد

آیا من برای ضرر خوب نیویورک هستم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال در نیویورک زندگی کردم ، به هر حال خانه من است و همچنین … همیشه … چالش برانگیز است. شهری که هرگز نمی خوابد مرا شب ها بیدار نگه می دارد ، از آن سخت متنفرم ، زندگی کردن سخت است ، باعث استرس شدید می شود ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که از آن متنفرم. این در نیویورک زندگی می کند.

من به نیویورک رفتم ، با برخی از ترسناک ترین افراد ملاقات کردم ، تجربیات زندگی را تجربه کردم که … خوب ، صادقانه ، اگر این را به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً هیچ جایی بر روی زمین مانند آن وجود ندارد. انرژی ، محرک ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به برخی قسمت های زندگی ام نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را در دست داریم و قصد داریم زمان را تقسیم کنیم. استراحت از شهر همه چیز است. ما یک سال زمان می بریم تا هر دو مکان را داشته باشیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته وقتی داشتم آخرین وسایل خانه را از آپارتمان جمع می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و سرگردان شدم. از طریق سنترال پارک ، وست وست ساید ، و برخی از خلوتگاه های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر می شود ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من بی صبرانه منتظر این هستم که نیویورک را در سال آینده با چشمانی شفاف تر و محتاط تر ببینم.

در حال حاضر ما خانه ای برای تعمیر داریم و من باغی برای کاشت دارم!

اگر اینجا به پایان رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین در آنجا پیگیری کنید. اگر فکر می کنید من باید در پیشرفت وبلاگ مشارکت داشته باشم ، نظر خود را در زیر برای من بنویسید؟ من نمی خواهم این سایت را با چیزهای بازسازی خانه غرق کنم ، اما این بخش فعلی بخش بزرگی از زندگی و سفر من است و 100٪ محتوای دیگری را که به اشتراک می گذارم تحت تأثیر قرار می دهد.

آیا می توانم به شما در برنامه ریزی غذای خود کمک کنم؟

برای بارگیری برنامه غذایی رایگان (یک هفته ای) رایگان (عمدتا گیاهی) من ، ایمیل خود را در زیر وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شما وجود دارددیدگاهتان را بنویسید