مرتضی مقدسیان مدیرعامل هلدینگ بازرگانان بانک نگا شد


با حکم مدیرعامل بانک کارائیب، مرتضی مقدیان به عنوان مدیرعامل هلدینگ نگاه انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک که به نقل از روابط عمومی بانک بازرگانان، مراسم افتتاحیه حسین اسلامی و معارفه مرتضی مجداسیان به عنوان مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه با حضور مدیرعامل، عضو هیئت مدیره این شرکت برگزار شد. هیئت مدیره و مدیران. از بانک کارآفرینی
در این مراسم دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با قدردانی از زحمات و تلاش های دین مبین اسلام در تاسیس و راه اندازی هلدینگ نگاه، بر تسریع در روندهای در حال انجام تاکید کرد.

وی با اشاره به استراتژی اصلی بانک در سال جاری و تاکید سهامداران در مجمع عمومی بانک مبنی بر لزوم نوسازی حوزه فناوری اطلاعات در بانک کارآفرینان، گفت: تاکنون اقدامات خوبی انجام شده است که باید در حد بالایی ادامه یابد. سرعت تا زمانی که بانک کارآفرین به جایگاه برجسته ای برای دستیابی به موفقیت در این زمینه دست پیدا کند.
دکتر فرشاد محمدپور از اعضای هیئت مدیره بانک نیز از زحمات حسین اسلامی قدردانی کرد.
وی با تاکید بر فضای رقابتی بین بانک ها در شرایط کنونی، گفت: تمام تلاش ما در هیات مدیره بانک حمایت از شرکت های تابعه به ویژه هلدینگ نگاه است تا به بازوی قوی بانک در مسیر تبدیل شود. سودآوری.” .

جناب آقای جلال مسعودیان معاون فناوری اطلاعات بانک در این مراسم برای حسین اسلامی آرزوی موفقیت کردند و اطمینان دادند که هلدینگ نگاه با شناختی که از تجربیات و سوابق مقدسان دارم، در ابتدای راه شگفت انگیزی است که می تواند بازی کند. نقش فعال در پیشبرد اهداف بانک برای ایفای در حوزه فناوری اطلاعات.
در ادامه سهراب صادقی، معاون اجرایی در امور بانکی نیز با تاکید بر برنامه ها و راهکارهای بانک، برای مدیرعامل سابق و فعلی هلدینگ نگاه آرزوی موفقیت کرد و گفت: نیاز مشتریان و ارائه خدمات بیشتر به آنهاست. با توجه به نیاز روزافزون مشتریان به استفاده از خدمات بانکی در زمانی که حضور ندارند، امیدواریم شاهد رشد و شتاب بیشتر بانک در بخش خدمات باشیم. پلتفرم آنلاین با مدیریت جدید.

حسین اسلامی در این مراسم با قدردانی از همه همراهی ها و همراهی های مدیرعامل و هیات مدیره بانک در مدت تصدی مدیرعاملی هلدینگ نگاه، تاکید کرد: طی دو سال گذشته اقدامات ارزنده ای در شهرستان نگاه انجام شده است. هلدینگ و امیدوارم روند موفقیت ها در آینده این شرکت ادامه داشته باشد.
لازم به ذکر است هلدینگ نگاه، بازوی فناوری اطلاعات بانک کارآفرین است که به تازگی دوسالگی خود را جشن گرفت و با هدف تحول در خدمات و محصولات بانک و زیرمجموعه های آن و تغییر جایگاه تاسیس شد. فناوری در بانک کارآفرین به گونه ای که بتواند زمینه ساز توسعه متوازن بازار و مشتریان و پاسخگویی مناسب به نیازهای روزمره آنها باشد. هلدینگ فناوری نگاه موتور توسعه خدمات و محصولات جدید بانکی، مالی و فناوری، بنیانگذار توسعه خدمات و محصولات جدید بانکی، پرداخت، مالی و فناوری در قالب نگاه بانکی، شرکت های نگاه پرداخت و نوآوری نگاه به ایجاد هم افزایی و بازدهی مطلوب در کار ادامه می دهند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!